News

Fame MMA bez Sylwestra Wardęgi? Jest komentarz federacji

Fame MMA bez Sylwestra Wardęgi? Jest komentarz federacji

fot. Instagram.com/swardega_wataha

Fame MMA kończy współpracę z Sylwestrem Wardęgą? Federacja zajęła stanowisko ws. przyszłości youtubera w jej szeregach.

Fame MMA 17 – kiedy, karta walk >> 

Jakiś czas temu kontrakt Sylwestra Wardęgi z Fame MMA wygasł. Jak przypomina Super Express, przedłużenie umowy stanęło pod znakiem zapytania, kiedy współprowadzący konferencje oraz programy Fame MMA stwierdził, że nie chciałby zostawać w organizacji, jeśli ta zdecyduje się na przedłużenie kontraktu z Jackiem Murańskim. Wardęga ogłosił to na konferencji przed Fame MMA 16. 

Sylwester Wardęga w Fame MMA – decyzja federacji

Tabloid ustalił, że Fame MMA aktualnie nie planuje podpisywać nowej umowy z Sylwestrem Wardęgą i nie będzie on pracował przy gali Fame MMA 17. Nie oznacza to jednak, że współpraca youtubera z federacją freak fight kończy się na dobre.

Zdecydowaliśmy, że nie będziemy współpracować z Sylwestrem Wardęgą przy okazji najbliższej gali FAME 17. Nie otrzymał od nas propozycji prowadzenia programów poprzedzających wydarzenie. Nie wykluczamy jednak możliwości współpracy w przyszłości. Rozmowy na ten temat będziemy prowadzić w przyszłym roku – powiedział Super Expressowi Krzysztof Rozpara, jeden z włodarzy Fame MMA.

Sebastian Fabijański vs. Quebonafide: będzie walka? Kuba Grabowski odpowiedział >> 

Sprawę skomentował też rzecznik prasowy Fame MMA:

Decyzja dotyczy wyłącznie najbliższej gali. Relacje pomiędzy władzami federacji a Sylwestrem pozostają niezmiennie dobre. Władze federacji nadal będą rozmawiać z Sylwestrem o ewentualnej współpracy w przyszłości. Na tym etapie zdecydowano się jednak na krótką przerwę, ale mówiąc żartobliwie – to przerwa, a nie rozstanie.

Z pewnością na decyzję włodarzy wpływ miało oświadczenie, jakie Sylwester wygłosił na II konferencji przed FAME 16. Zostało to odebrane jako próba wywarcia presji oraz swego rodzaju strategia negocjacyjna przed rozmowami o nowym kontrakcie. Efekt jest taki, że negocjacje potrwają nieco dłużej, ale nic nie jest przesądzone – powiedział Michał Jurczyga w rozmowie z portalem mma.pl.

Sebastian Fabijański wydał oświadczenie ws. Fame MMA >> 

Fame MMA 17 – data. Kiedy gala?

Fame MMA 17 ma odbyć się na początku 2023 roku. Mówi się, że gala jest planowana w lutym.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.