News

Felivers śpiewają ONA BY TAK CHCIAŁA Ronniego Ferrari!

Felivers śpiewają ONA BY TAK CHCIAŁA Ronniego Ferrari!

Fot. YouTube.com/Felivers

Felivers śpiewają singiel Ona By Tak Chciała Ronniego Ferrari! W dodatku chłopaki wykonują go w innym języku. Ta wersja będzie hitem jak oryginał? 

Felivers coverują Panic! At The Disco! Znacie ich? >> 

W sierpniu Ronnie Ferrari wrzucił na swój kanał na YouTube piosenkę Ona By Tak Chciała. W tekście do singla znajduje się sporo wulgaryzmów, a muzycznie kawałek przypomina disco-polo, jednak Ona By Tak Chciała wręcz błyskawicznie stała się przebojem. Na samym YouTube utwór ma już ponad 72 miliony wyświetleń, a Ronnie Ferrari gra go na koncertach w całej Polsce.

Kawałek Ona By Tak Chciała doczekał się kilku coverów. Niedawno swoją wersję singla zaśpiewał zespół Felivers.

Gwiazdy Young Stars i youtuberzy ZAGRAJĄ W FILMIE! Kiedy premiera? >> 

Ona By Tak Chciała po angielsku – Felivers

26 września Felivers wrzucili na swój kanał na YouTube angielską wersję piosenki Ona By Tak Chciała, czyli kawałek She Would Really Like To. W niecałą dobę singiel odsłuchano ponad 15 tysięcy razy! Dodajmy, że członkowie zespołu sami przetłumaczyli utwór oraz wyprodukowali, wyreżyserowali i zmontowali do niego klip. 

Ronnie Ferrari: kim jest autor hitu ONA BY TAK CHCIAŁA? >> 

Ronnie Ferrari w wersji po angielsku, czyli SHE WOULD REALLY LIKE TO to nasza najnowsza produkcja, która powstała specjalnie dla naszych fanów! Cały projekt powstał w celach humorystycznych przy czym pokazujemy, że kochamy bawić się muzyką – czytamy w opisie teledysku.

Humorystycznie czy nie, Ona By Tak Chciała w wykonaniu Feliversów ma bardzo dużą szansę na podbicie wszystkich imprez. ;-) 

Wrzucicie ten cover na swoją playlistę?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oznacz znajomego który wisi ci hajs... a my do niego wpadniemy ? #felivers

Post udostępniony przez FELIVERS (@felivers)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.