News

Fest Festival – jest decyzja w sprawie tegorocznej edycji. Znamy szczegóły!

Fest Festival – jest decyzja w sprawie tegorocznej edycji. Znamy szczegóły!

fot. materiały prasowe

Zapadała decyzja w sprawie tegorocznej edycji Fest Festival! Czy kolejne wydarzenie dołączy do listy odwołanych festiwali przez globalną epidemię?

Planowana data Fest Festival 2020 to 13-15 sierpnia. Na miejsce wydarzenia został wybrany Stadion Śląski w Chorzowie. Organizatorzy festiwalu odpowiedzieli na liczne prośby fanów i edycja 2020 została wydłużona do trzech dni. Została potwierdzona obecność takich artystów jak Mark Ronson, Little Big, Khalid, Sigrid, Taco Hemingway, Mata, James Bay oraz Left Boy. Właśnie poznaliśmy decyzję w sprawie tegorocznej odsłony.

Eurowizja 2021: regulamin pozwoli na użycie PLAYBACKU! Dlaczego? >>

Fest Festival 2020 – decyzja

Organizatorzy za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych poinformowali, że tegoroczna edycja Fest Festivalu zostaje przeniesiona na 2021 roku. Chociaż osoby pracujące przy festiwalu zwlekały z podjęciem tej decyzji, to ostatecznie z uwagi na zdrowie wszystkich uczestniczących tegoroczna odsłona została odwołana.

Jednak na otarcie łez dla fanów festiwalu, organizatorzy postanowili wydłużyć Fest Festival 2021 o jeden dzień. W związku z tym w przyszłym roku będziemy mogli bawić się nie trzy, a aż cztery dni!

Nowe data Fest Festivalu to 11-14 sierpnia 2021 roku w Parku Śląskim.

Po zakończeniu pierwszej edycji festiwalu, rozpoczęliśmy pracę nad kolejną. Wszystkie pozytywne reakcje z Waszej strony jeszcze bardziej motywowały nas do ciężkiej pracy. Postanowiliśmy, że damy Wam jeszcze więcej wspaniałej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć i emocji. Do ostatniej chwili wraz z artystami, którzy mieli wystąpić w tym roku wierzyliśmy, że uda nam się spotkać i bawić podczas tegorocznej edycji FEST Festiwalu. Niestety, musieliśmy się zatrzymać i w tym roku się nie spotkamy. Już teraz zapraszamy Was na FEST Festival 2021, który odbędzie się między 11 a 14 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Tym razem będziemy bawić się przez 4 dni z nowym line up’em, ale nie martwcie się - wielu tegorocznych artystów pojawi się także w przyszłym roku. Pamiętajcie, że zachowując swój bilet wspieracie osoby pracujące przy wydarzeniu, w tym również artystów! Obserwujcie nasze kanały, bo szykujemy całą masę niespodzianek i atrakcji! W przyszłym roku wrócimy ze zdwojoną siłą – czytamy w oświadczeniu organizatora.

Aktor z Harry'ego Pottera zagra Donalda Trumpa! Podobny? >>

Fest Festival 2021 – bilety

Wszystkie bilety kupione na Fest Festival 2020 zachowują swoją ważność. Jeśli wykupiliście karnet na trzy dni, to zostanie on automatycznie zmieniony na czterodniowy. Osoby, które kupiły bilet na jeden dzień lub weekend mogą skorzystać ze specjalnej oferty i go przedłużyć.

Wiadomo, że nie będzie sprzedaży FAN TIX oraz biletów Early Bird. Regularna sprzedaż biletów rusza 30 czerwca 2020.

Więcej informacji o biletach dostaniecie na stronie festiwalu.

Wybierzecie się na Fest Festival 2021?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy FESTowicze, Wiemy, że czekaliście na wiadomość, co dalej z FESTem. Sami przez bardzo długi czas zastanawialiśmy się, co dalej. Ciągle mieliśmy nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy i spotkamy się, aby razem bawić się w Parku Śląskim w Chorzowie. Z ogromnym smutkiem informujemy, że ze względu na globalną sytuację epidemiologiczną, ograniczenia nałożone przez władze państw, a także z uwagi na ograniczenia wprowadzone w ruchu granicznym i lotniczym, przekładamy 2. edycję FEST Festivalu na przyszły rok. Po zakończeniu pierwszej edycji festiwalu, od razu zaczęliśmy przygotowywać kolejną. Wszystkie pozytywne reakcje z Waszej strony jeszcze bardziej motywowały nas do ciężkiej pracy. Postanowiliśmy, że damy Wam jeszcze więcej wspaniałej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć i emocji. Przez wiele miesięcy bookowaliśmy artystów z całego świata i wcielaliśmy w życie nawet najbardziej szalone pomysły, mając przy tym sporo dobrej zabawy. W naszych głowach wyobrażaliśmy sobie Was - Wasze uśmiechnięte twarze, kiedy odkrywacie ogrom atrakcji rozsiany po terenie FESTa. I nagle musieliśmy się zatrzymać. Los letnich festiwali, w tym także naszego, stanął pod znakiem zapytania. Wasze zdrowie i bezpieczeństwo, jak również Artystów oraz wszystkich osób pracujących przy festiwalu, jest dla nas najważniejsze. Dlatego w tym roku się nie spotkamy. Już teraz zapraszamy Was na FEST Festival 2021, który odbędzie się 11-14 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Tym razem będziemy bawić się 4 dni, bez przerwy. Czeka na Was nowy line-up (wielu tegorocznych Artystów wystąpi również w przyszłym roku, więcej szczegółów już wkrótce) oraz cała masa atrakcji, warsztatów i spotkań. Zachowajcie swoje bilety na kolejny rok! Mamy przygotowaną dla Was specjalną ofertę, którą już teraz możecie znaleźć na stronie: www.festfestival.pl/2020. Już niedługo spodziewajcie się od nas nowych ogłoszeń, związanych z FEST 2021 oraz atrakcjami, jakie na nim znajdziecie. Zakasujemy rękawy i bierzemy się do pracy! Śledźcie nas uważnie, ponieważ mamy dla Was całą masę niespodzianek, w których będziecie mogli wziąć udział jeszcze przed przyszłoroczną edycją. Do zobaczenia w 2021! #festfestival

Post udostępniony przez FEST Festival (@fest_festival)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj