News

Aktor z Harry'ego Pottera zagra Donalda Trumpa! Podobny?

Aktor z Harry'ego Pottera zagra Donalda Trumpa! Podobny?

Wikimedia Commons/Gage Skidmore

Wiemy kto zagra Donalda Trumpa. To popularny irlandzki aktor, którego możecie kojarzyć m.in. z filmów o Harrym Potterze. Myślicie, że jest podobny do pierwowzoru?

Już pod koniec listopada odbędzie się premiera serialu The Comey Rule, którego fabuła opiera się na historii ukazanej w książce A Higher Loyality. Serial zadebiutuje w telewizji Showtime. Zobaczcie poniżej pierwsze udostępnione zdjęcia z planu.

Eurowizja 2021: regulamin pozwoli na użycie PLAYBACKU! Dlaczego? >>

The Comey Rule: fabuła

O czym będzie serial The Comey Rule? Pierwsza część produkcji ma być poświęcona śledztwu FBI, które opierało się na mailach Hillary Clinton oraz ich wpływie na wybór Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

W drugiej część poznamy początek prezydentury Donalda Trumpa oraz jego konflikt z dyrektorem FBI. Obaj panowie prezentują dwa skrajne różne typy osobowości. James Comey został usunięty ze stanowiska przez prezydenta i niedługo później zaczął pisać książkę A Higher Loyality.

The Comey Rule: obsada, kto zagra Donalda Trumpa?

W główną rolę dyrektora FBI Jamesa Comeya wcieli się Jeff Daniels. Donalda Trumpa zagra utytułowany irlandzki aktor Brendan Gleeson. Możecie go kojarzyć z takich produkcji jak Braveheart – Waleczne Serce, Osada czy z roli Alastora Moody'ego w serii filmów o Harrym Potterze.

W serialu zobaczymy także takich aktorów jak Holly Hunter, Andrew McCabe, Jonathana Banksa czy Kingsley'a Ben-Adira.

Multikino, Cinema City, Helios – kiedy otwarcie kin? Są daty >>

Myślicie, że Gleeson jest podobny do Donalda Trumpa?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj