Reklama
placeholder
News

Tomorrowland Winter: będzie LIVE STREAM z zimowej edycji kultowego festiwalu!

Tomorrowland Winter: będzie LIVE STREAM z zimowej edycji kultowego festiwalu!

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Tomorrowland Winter odbędzie się w dniach 9 – 16 marca 2019 roku w malownicznym francuskim miasteczku położonym Alpe d’Huez. Impreza jest zimową wersją festiwalu Tomorrowland organizowanego co roku w belgijskim mieście Boom.

Jest to świetna sprawa szczególnie dla fanów muzyki elektronicznej, którzy mogą połączyć tę pasję z jazdą na nartach. Alpe d’Huez słynie bowiem z jednych z najlepszych tras narciarskich w Europie, a Ci, którzy kupili konkretne karnety na Tomorrowland Winter 2019 dostali w pakiecie ski pass. Zimowa bajka!

Line up Tomorrowland Winter 2019 spodoba się wszystkim wielbicielom letniej wersji festiwalu. Na kilku scenach w Alpe d’Huez wystąpią takie gwiazdy jak Afrojack, Armin van Bureen, Dmitri Vegas & Like Mike, Lost Frequencies, Salvatore Ganacci, Martin Garrix czy Martin Solveig.

Organizatorzy festiwalu obiecali, że w sieci będzie można znaleźć streaming live z Tomorrowland Winter i słowa dotrzymali. Niestety nie zobaczycie tam występów ze wszystkich dni festiwalu – stream Tomorrowland Winter będzie działał w dniach 13-15 marca, czyli od piątku do niedzieli.

Stream live z Tomorrowland Winter 2019 posłuchacie w dniach 13-15 marca TUTAJ >>

Jesteście fanami festiwali?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama