News

Pamiętacie Fiji Water Girl? Producent wody ją pozwał

Pamiętacie Fiji Water Girl? Producent wody ją pozwał

Fot. Instagram.com/kellethcuthbert

Fiji Water Girl – hostessa, która na rozdaniu Złotych Globów 2019 promowała markę wody – tak bardzo wzięła sobie do serca powierzone obowiązki, że stała się najjaśniejszą gwiazdą gali, a memy z jej wizerunkiem obiegły internet. Teraz media obiegła wiadomość, że producent Fiji Water pozwał modelkę.

Wodzianka ze Złotych Globów gwiazdą memów >> 

Złote Globy 2019: Fiji Water Girl

Zdjęcia z gali rozdania Złotych Globów 2019 niewątpliwie należały do Kelleth Cuthbert – wodzianki, która tego wieczoru promowała wodę FIJI. Modelka niezbyt dyskretnie pozowała do zdjęć z gwiazdami, trzymając w ręku firmowany produkt. Ostatecznie Cuthbert znalazła się na niemal każdej fotografii z ceremonii, a tym samym zapewniła marce reklamę wartą miliony. Szybko określoną ją także pierwszym memem 2019 roku.

Sukces sprawił, że liczba fanów Kelleth Cuthbert wzrosła na tyle, że modelka wystąpiła nawet w kultowym serialu Moda Na Sukces.

Narodziny Gwiazdy wielkim rozczarowaniem Złotych Globów 2019 >> 

Fiji Water Girl pozwana przez producenta

Mimo ogromnego sukcesu, Kelleth Cuthbert jakiś czas temu pozwała Fiji Water Company o bezprawne wykorzystanie jej wizerunku do promocji wody mineralnej. Modelka utrzymuje także, że za wykonaną pracę do tej pory nie otrzymała wynagrodzenia.

Firma nie zgadza się z zarzutami nowej celebrytki i... także wystosowała pozew przeciwko niej! Portale informują, że Fiji Water Company utrzymuje, że Cuthbert miała podpisać z nią roczny kontrakt na wyłączność, który jest wart 90 tysięcy dolarów. Podaje się także, że Cuthbert próbuje uchylić się od zobowiązań i wyłudzić od pracodawcy pół miliona dolarów.

Co o tym myślicie?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Not the worst way to spend a Sunday...

Post udostępniony przez Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serving looks ?

Post udostępniony przez Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Natural. ?

Post udostępniony przez Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waking up in Atlanta...but to be clear I did NOT wake up looking like this. ?

Post udostępniony przez Kelleth Cuthbert (@kellethcuthbert)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.