Reklama
placeholder
News

Filip Chajzer chce zrobić sztukę z... kebaba. To jego kolejny plan na biznes

Filip Chajzer chce zrobić sztukę z... kebaba. To jego kolejny plan na biznes

fot. instagram.ocm filip_chajzer/ fot. commons.wikimedia.org/Cyapoj/https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Beef_Kebab_and_Pita.jpg

Reklama
Reklama
placeholder

Filip Chajzer jest prezenterem telewizyjnym, który niedawno pożegnał się ze swoją posadą w jednej z najbardziej rozpoznawalnych stacji. Od tamtego czasu wykazuje się kreatywnością w temacie tworzenia nowych inwestycji. Pierwszą z nich była "śniadaniownia", czyli restauracja serwująca śniadania przez cały dzień. Niedawno Chajzer zainteresował się kolejnym biznesem z kebabem w roli głównej. Co wymyślił?

Blanka Lipińska o medialnym związku z Baronem. ''Było to straszne'' >>

Filip Chajzer chce nadać "nowe życie" kebabowi. Jak?

Filip Chajzer ma plan "odczarować" współczesne mniemanie o kebabie. Dziennikarz pragnie nadać mu "nowe życie" oraz znaczenie. Jego zdaniem to danie kojarzy się z szybką przekąską po imprezie, a dla 38-latka kebab ma o wiele większy potencjał. Planuje on zrobić z niego prawdziwą sztukę. Dziennikarz podkreśla, że ten pomysł wywodzi się m.in. z potrzeby zaprezentowania warszawiakom najlepszej wersji smaku tej potrawy, by nie musieli w tym celu opuszczać kraju.

Mam zamiar odczarować kebab i nadać mu nowe życie. Kebab się źle kojarzy. Kojarzy się poimprezowo, a ja chcę zrobić z tego sztukę, dzieło sztuki. Kocham Berlin i kocham szczególnie taką turecką dzielnicę Kreuzberg, gdzie podaje się najlepsze kebaby na świecie. I ja sobie stoję przy tej budce na Kreuzbergu raz na jakiś czas i razem z moimi tureckimi przyjaciółmi uczę się tej sztuki. Trudnej sztuki, skomplikowanej .

 To nie jest tak "hop", żeby zrobić najlepszego kebaba na świecie. Chcę, żeby warszawiacy, Polacy nie musieli już jeździć do Berlina, żeby to była ich atrakcja turystyczna, tylko chcę tamten smak przenieść tu. "Kreuzberg kebab" - tak będzie się nazywać.

- wyznał Filip Chajzer w rozmowie z Plejadą. 

Daria Zawiałow w Od przedszkola do Opola to hit. Miała wtedy 8 lat [WIDEO] >>

Co myślicie o tym nowym pomyśle Chajzera?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama