News

Wersow sprzedaje klapki z Chin? Internauci zauważyli podobieństwo

Wersow sprzedaje klapki z Chin? Internauci zauważyli podobieństwo

Fot. Instagram.com/wersow

Wersow sprzedaje klapki z Chin? Internauci znaleźli bardzo podobny model na jednym z serwisów. Sprawę nagłośnił youtuber.

Ekipa skopiowała piosenkę innego artysty? Wardęga zarzuca im hipokryzję >> 

Ekipa Friza musi mierzyć się z krytyką. Jakiś czas temu Sylwester Wardęga zarzucił influencerom łamanie praw autorskich i naruszanie własności intelektualnej. Twórca ujawnił m.in., że Wersow przez 2 lata używała na swoim kanale logo, do którego nie miała praw.

Karol Wiśniewski i pozostali członkowie Ekipy nagrali filmik, w którym odnieśli się do materiału. Weronika Sowa przyznała, że nie wykupiła licencji do grafiki. Tłumaczyła, że nie wiedziała, że musi to zrobić.

Teraz głośno jest o tym, że Wersow być może sprzedaje klapki, które pochodzą z Chin. Ich cena w sklepie influencerki to 159 złotych.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu zarzucano Ekipie, że w boxie premium z płytą SEZON 3 za kilkaset złotych znalazły się rzeczy warte kilka dolarów.

Wersow przyznaje, że nie miała prawa do logo z sową. 'Jest mi strasznie głupio' >> 

Wersow sprzedaje chińskie klapki?

W ofercie serwisu Alibaba internauci znaleźli klapki bardzo podobne do tych, które sprzedaje w swoim sklepie dziewczyna Friza. Revo nagrał o tym film na swój kanał. Youtuber zauważył, że przy odpowiednio dużym zamówieniu buty kosztują 4 dolary, czyli mniej niż 16 złotych.

Co ciekawe firma ta oferuje nałożenie logo w dokładnie tych samych miejscach, w których są na klapkach Weroniki – powiedział twórca.

W opisie ubrań z Wersow Store jest zapis, że zostały one wyprodukowane w Polsce. Przy klapkach jest informacja, że zostały one zaprojektowane w naszym kraju. 

Wersow pierwszy raz komentuje aferę z plagiatem. Przez reZigiusza >> 

Jeśli ktoś uważa, że warto zapłacić 160 złotych za klapki z logo Wersow, to nie ma problemu. Wiele znanych firm produkuje takie gadżety w Chinach. Po prostu warto mieć na uwadze, że być może to ten sam model – dodał Revo.

Na razie Wersow nie odniosła się do sprawy.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.