Reklama
placeholder
News

Friz nie jest już najpopularniejszy na YouTubie. Kto go wyprzedził?

Friz nie jest już najpopularniejszy na YouTubie. Kto go wyprzedził?

fot. Instagram: @frizoluszek

Reklama
Reklama
placeholder

Friz, a właściwie Karol Wiśniewski, od wielu miesięcy był najpopularniejszym polskim youtuberem. Na początku lutego został jednak zdetronizowany przez innego popularnego twórcę. O kogo chodzi?

Friz w swojej karierze zrealizował wiele projektów, które do dziś cieszą się ogromną popularnością w internecie i mają miliony wyświetleń. Przypomiamy, że w 2019 roku youtuber wystartował z projektem Ekipa, do którego zaprosił polskich influencerów. Dwa lata później członkowie Ekipy wydali swoją własną płytę pod tytułem Sezon 3, na której znalazła się między innymi piosenka 3KIPA. Jej teledysk ma obecnie ponad 116 milionów wyświetleń. Friz jest też prezesem Ekipa Management oraz głównym akcjonariuszem spółki EKIPA Holding o ma na swoim koncie projekt GENZIE z udziałem początkujących influencerów. Poza tym na początku 2024 roku poinformował, że Ekipa wkrótce doczeka się własnej siedziby. Mimo licznych sukcesów Friz nie jest już najpopularniejszym polskim youtuberem. 

Ekipa będzie mieć własną siedzibę! Friz pochwalił się działką, w planach m.in. 6 studiów filmowych >>

Friz nie jest już najpopularniejszym polskim youtuberem. Pokonał go Blowek

Kanał Friza na YouTubie obecnie subskrybuje 140 000 internautów. Więcej obserwatorów na ten moment ma Blowek, a właściwie Karol Gązwa. Jego kanał subskrybuje 5 150 000 osób. To właśnie Blowek zdetronizował Friza, po raz kolejny stając się najpopularniejszym polskim youtuberem. Blowek słynie między innymi z vlogów oraz filmików, na których prankuje znane osoby. Youtuber niedawno wypuścił na rynek swojego autorskiego burgera oraz własną książkę pod tytułem Zostań YouTuberem.

Friz zabrania współpracownikom wypowiadać się na pewne tematy. Jakie? >>

Friz ostatni raz przegonił Blowka pod względem liczby subskrypcji w październiku 2023 roku. Biorąc pod uwagę, że Friz jakiś czas temu zapowiedział, że jego widzowie w przyszłości będą mogli spodziewać się kolejnych ciekawych projektów, niewykluczone, że wkrótce odzyska pozycję lidera. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama