News

Friz stracił prawo jazdy na 3 miesiące! Za co?

Friz stracił prawo jazdy na 3 miesiące! Za co?

Fot. Instagram.com/frizoluszek

Friz stracił prawo jazdy na trzy miesiące! Dlaczego Karol Wiśniewski przez dłuższy czas nie będzie mógł prowadzić?

Friz kupił dom. "Nie dla siebie" >>  

Karol Wiśniewski stracił prawo jazdy

Niedawno youtuber przyznał się fanom na Twitterze, że odebrano mu prawo jazdy. Nie będzie mógł prowadzić przez trzy miesiące, bo przekroczył prędkość w terenie zabudowanym.

(...) Jechałem przez wiochę od Werki do siebie na święta i z naprzeciwka jechała nieoznakowana Insignia. Nie wiedziałem, że mogą mierzyć w trakcie jazdy z naprzeciwka. Policjanci byli bardzo profesjonalni, pełna kulturka: dzień dobry, przekroczył Pan ponad 50 w terenie zabudowanym, ja oczywiście powiedziałem, że rozumiem, i się nie zgadzam i nie przyjmuję mandatu. Ale nie wiedziałem, że prawko zabierają i tak, mimo nie przyjęcia. W trakcie oczywiście podbiły z trzy grupy widzów, pukając w szybę, pytając o fotę – napisał Friz.

Chłopak Wersow zasugerował, że być może jego popularność mogła go uchronić przed karą, ale funkcjonariusze go nie rozpoznali.

To paradoksalnie mogło mnie uratować od mandatu i straty prawka, ale policjanci mnie nie znali. W takich sytuacjach akurat właśnie widzowie bardziej pomagają niż przeszkadzają (...) – dodał.

Ekipa – lody. Papierki na aukcji za 250 tysięcy złotych?! >> 

Po jakimś czasie twórca Ekipy przyjął mandat i przyznał się do błędu.

Po namyśle stwierdziłem, że rzeczywiście przekroczyłem tę prędkość i na zeznaniach na komisariacie przyjąłem mandat i ładnie przeprosiłem oraz wyraziłem skruchę. Nauczka na przyszłość, że nie warto dla kilkunastu dodatkowych minut ryzykować miesięcy bez prawka – czytamy.

Jedna z internautek przypomniała film na YouTube, który Friz wrzucił na swój kanał. Rok temu 25-latek też stracił uprawnienia kierowcy.

Przynajmniej teraz nie muszę zdawać od nowa. Tylko muszę poczekać, ale pamiętajcie, nie warto za******lać! – skomentował youtuber.

Ekipa – kim są członkowie i co o nich wiemy? >>

Uwaga! Wpis Friza nie jest ocenzurowany i zawiera wulgaryzm. Ostrzegamy przede wszystkim młodszych Czytelników.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.