News

Friz chciał rzucić YouTube'a?! Myślał o studiach

Friz chciał rzucić YouTube'a?! Myślał o studiach

fot. Instagram.com/frizoluszek

Friz chciał odejść od YouTube’a? Karol Wiśniewski jest jednym z najpopularniejszych twórców w Polsce, a jego Ekipa bije rekordy popularności. Jeszcze nie tak dawno Friz brał pod uwagę, że będzie robił coś innego.

Friz i Ekipa pod lupą UOKiK? Urząd sprawdzi influencerów >>

Kanał Friza na YouTube ma 4,5 miliona subskrypcji, profil na Instagramie @frizoluszek obserwuje 3 miliony fanów. 25-latek może pochwalić się też tytułem najbardziej wpływowego youtubera przyznanym przez dwutygodnik Forbes.

Friz zaczynał działać w internecie w 2010 roku. Na początku nagrywał filmy na temat gier Minecraft i Pokemon GO. Później zajął się lifestylem i tworzeniem vlogów. Karol Wiśniewski i jego Ekipa zadebiutowali na YouTube w 2018 roku.

Friz chciał zostawić YouTube’a?

Jakiś czas temu narzeczony Wersow dodał na Twitterze post, który mógł zaskoczyć jego fanów.

Ekipa - skład. Kim są członkowie Ekipy Friza i co o nich wiemy? >> 

W czerwcu 2016 roku bylem na 80% pewny, że rzucę YouTube’a i pójdę na studia chemiczne, to był chyba jedyny moment w życiu, kiedy chciałem rzeczywiście od tego odejść. A w lipcu pojawiło się Pokemon GO – napisał.

Teraz trudno sobie wyobrazić social media bez Karola Wiśniewskiego.

Podjął słuszną decyzję?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.