News

Dawid Podsiadło – nowy teledysk do NAJNOWSZY KLIP

Dawid Podsiadło – nowy teledysk do NAJNOWSZY KLIP

Fot. YouTube.com/Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło wypuścił nowy singiel. Zobaczcie teledysk do piosenki… Najnowszy Klip;-) Będzie kolejny przebój?

Dawid Podsiadło jest ZAKOCHANY! Zdradził to fanom >> 

Dawid Podsiadło: nowy teledysk do Najnowszy Klip

Pod koniec sierpnia 2019 roku Dawid Podsiadło wrzucił na swój profil na Facebooku zapowiedź teledysku do piosenki Najnowszy Klip. Singiel promuje album wokalisty – Małomiasteczkowy – który jest w sprzedaży od 19 października 2018 roku.

W zwiastunie nowego teledysku Dawid Podsiadło wchodzi nocą do kamienicy i otwiera skrzynkę pocztową, z której wysypuje się mnóstwo listów. Podsiadło otwiera jedną z paczek, w której znajduje telefon z włączoną przednią kamerą. Na końcu podano datę premiery teledysku - 2 września 2019 roku. 

Dawid Podsiadło: teledysk TROFEA już w sieci! ZOBACZ >> 

Po raz kolejny, po teledysku do singla Trofea, Podsiadło współpracuje z plejadą polskich aktorów. Przypomnijmy, że w Trofeach zagrali m.in.: Agata Buzek, Wiktor Zborowski i Borys Szyc. W Najnowszym Klipie wystąpili natomiast: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski i Wojciech Żołądkowicz. 

Na końcu teledysku do Najnowszego Klipu możemy przeczytać komunikat: Ponad połowa z nas nie rozstaje się z telefonem komórkowym przez conajmniej 13 godzin w ciągu doby. Niezależnie od tego czy go używa czy nie. 

Dawid Podsiadło na Eurowizję 2020?! Są wyniki głosowania >> 

Najnowszy Klip promuje film (Nie)znajomi

Najnowszy Klip promuje film Tadeusza Śliwy – (Nie)znajomi, w którym Dawid Podsiadło debiutuje w roli producenta. 

Z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miałem okazję współpracować już wielokrotnie przy różnych projektach. Z pozostałymi członkami ekipy producenckiej też miałem okazję poznać się wcześniej, więc proces mojego dołączenia do projektu przebiegał bardzo naturalnie - choć na początku rozmawialiśmy o współpracy w warstwie muzycznej, ostatecznie skończyło się na tym, że zostałem jednym z koproducentów. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, mamy naprawdę wspaniałą obsadę i po prostu bardzo dobry film. To z pewnością dopiero początek mojej przygody ze światem kina - mówił artysta.

Warto dodać, że Tadeusz Śliwa, razem z Katarzyną Sarnowską, był także autorem adaptacji scenariusza filmu. 

Kevin Hart poważnie ranny w wypadku samochodowym. Aktor jest w szpitalu >>

Mówi się, że produkcja (Nie) znajomi jest polską odpowiedzią na włoski komediodramat Dobrze Się Kłamie w Miłym Towarzystwie Paolo Genovesego z 2016 roku. (Nie)znajomi to historia grupy przyjaciół, którzy w trakcie kolacji decydują się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa tajemnice, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.

W (Nie)znajomych wystąpią oczywiście te same gwiazdy, które pojawiły się w teledysku Dawida Podsiadło do Najnowszego Klipu, czyli: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski i Wojciech Żołądkowicz.

Film (Nie)znajomi w kinach już od  27 września 2019 roku.

Jak Wam się podoba Najnowszy Klip?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.