Reklama
placeholder
News

Gabriel Seweryn: "król życia" zarejestrował się jako bezrobotny. Planuje się przebranżowić

Gabriel Seweryn: "król życia" zarejestrował się jako bezrobotny. Planuje się przebranżowić

fot. instagram.com/gabriel_seweryn/

Reklama
Reklama
placeholder

Gabriel Seweryn, niegdyś określany jako ''Versace z Głogowa'', obecnie boryka się z problemami. Jakiś czas temu na swoim profilu na Instagramie wyjawił, że wyrejestrował swoją działalność. Celebryta przez kilka lat był jednym z bohaterów programu telewizyjnego, gdzie pokazywał swoje luksusowe życie. Mężczyzna z zawodu jest kuśnierzem, parał się tym zajęciem od 1989 roku. W futrach jego projektu chodziła m.in. Danuta Martyniuk, projektant współpracował również z Małgorzatą Potocką, właścicielką Teatru Sabat. 

Krzysztof Stanowski nagrał nowy film. Mówi o odejściu i wspólnikach z Kanału Sportowego >>

Gabriel Seweryn jest bezrobotny 

Okazuje się, że Gabriel Seweryn ma problemy przez brak klientów. Jakiś czas temu na swoim profilu na Instagramie zamieścił filmik, na którym wychodzi z budynku urzędu pracy. Były ''król życia'' w wideo przyznał, że regularnie stawia się tam i podpisuje listę obecności, bo potrzebuje ubezpieczenia. 

Na dzień dzisiejszy mam wyrejestrowaną działalność. Jest to dla mnie bardzo przykre, gdyż moja sława i rozpoznawalność spowodowała to, że na dzień dzsiejszy nie mam klientów. Nikt do mnie nie przychodzi, bo wszyscy ludzie myślą, że u mnie są tak drogie ceny, że ich na to nie stać. (..)  Chodzę do mojej pracowni, siedzę sobie, sprzątam, robię porządki. Coś tam sobie szyję, ale z tego nie wyżyję i po prostu tak to wygląda. 

Na koniec Gabriel Seweryn dodał, że chce zmienić zawód. Podjął już nawet kroki w tym kierunku. Celebryta uczy się robić makijaż permanentny. Efekty swojej nowej pracy chętnie pokazuje na Instagramie. 

Myślicie, że Gabriel Seweryn naprawdę zamieni swoją pracownię w salon kosmetyczny?

Klaudia El Dursi szuka asystentki. Dłuuuga lista obowiązków >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama