Reklama
placeholder
News

Gauer jako nastolatek ważył 100 kg! Tak wyglądał trener gwiazd [FOTO]

Gauer jako nastolatek ważył 100 kg! Tak wyglądał trener gwiazd [FOTO]

Fot. Instagram.com/gauer_fitness

Reklama
Reklama
placeholder

Gauer jako nastolatek ważył 100 kilogramów! To nie jest żart. Trener gwiazd pokazał zdjęcie, którym zdradza, że kiedyś wyglądał zupełnie inaczej.

Gauer robi cuda! Nie zgadniecie kto tak przypakował >> 

Tadeusz Gauer osiągnął prawdziwy sukces i dziś jest jednym z najpopularniejszych trenerów fitness w Polsce. Pod jego okiem o swoje sylwetki dbają największe gwiazdy polskiego show-biznesu, m.in. Julia Wieniawa, Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski, Honorata Skarbek i Jessica Mercedes.

Gauer bardzo często wrzuca na Instagram filmiki z treningów i chwali się efektami, które osiągnął wspólnie ze swoimi podopiecznymi. Jak na guru fitness przystało, Gauer też może pochwalić się perfekcyjnym ciałem, jednak nie zawsze tak było. 

Gauer: kim jest trener gwiazd? >> 

Niedawno Gauer wrzucił na InstaStory fotkę z czasów, kiedy był jeszcze nastolatkiem. Trener przyznał, że w wieku 16 lat ważył… 100 kilogramów!

Panie i Panowie, to ja jak ważyłem 100 kg. Miałem 16 lat, a wyglądałem na 40 ;P – napisał.

Michał Szpak w spódnicy na... treningu u Gauera [FOTO] >> 

Ta metamorfoza robi wrażenie! Gauer jest dowodem na to, że ciężka praca i determinacja naprawdę się opłacają. Chociaż osiągnięcie celu czasem trwa długo, warto się pomęczyć. Gauer doskonale wie co to znaczy ostry trening na siłowni. ;-) Nic dziwnego, że dzisiaj ma superwyrzeźbioną sylwetkę, a jego rady trenerskie są na wagę złota. 

Niezła przemiana, prawda?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama