Reklama
placeholder
News

Michał Szpak w spódnicy na... treningu u Gauera [FOTO]

Michał Szpak w spódnicy na... treningu u Gauera [FOTO]

Fot. Instagram.com/gauer_fitness

Reklama
Reklama
placeholder

Michał Szpak w spódnicy na… treningu u Gauera! Wokalista przyszedł na salę treningową w naprawdę nietypowym stroju. Zobaczcie fotki!

Michał Szpak wrzucił to zdjęcie do internetu i wywołał burzę! >> 

Michał Szpak w spódnicy

Tadeusz Gauer jest aktualnie jednym z najpopularniejszych trenerów w Polsce. W Gauer Fitness trenują największe gwiazdy polskiego show-biznesu, m.in. Honorata Skarbek, Jessica Mercedes, Quebonafide, Dawid Kwiatkowski i Michał Szpak. Trener wrzuca na swoje InstaStory relacje z prawie każdego treningu. Niedawno opublikował filmik właśnie ze Szpakiem. Artysta przyszedł na trening w bardzo nietypowym stroju.

Gauer: kim jest trener gwiazd? >> 

Michał Szpak przyszedł na salę w… kilcie, czyli spódnicy w szkocką kratę. Do tego miał na sobie biały t-shirt i sportowe buty. Dlaczego Michał tak ubrał się na trening?

Michał Szpak dał niesamowity wykon! Ludzie płakali >> 

Gauer wszystko wyjaśnił na InstaStory. Okazało się, że Szpak zapomniał, że jest umówiony na trening i nie miał przy sobie odpowiedniego stroju. Kiedy Gauer do niego zadzwonił, piosenkarz zdecydował, że mimo wszystko przyjedzie na salę. Z relacji wynika jednak, że brak wygodniejszych ubrań nie przeszkodził Michałowi w ćwiczeniach.

Nieważne w jakim stroju, ważne, że trening odhaczony. ;-) Przynajmniej nie zgłosił nieprzygotowania! 

A Wy co myślicie o takim stroju na siłkę, przyjmie się?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama