News

Gerard Pique ze swoją dziewczyną. Pierwsze takie zdjęcie

Gerard Pique ze swoją dziewczyną. Pierwsze takie zdjęcie

fot. Wikimedia Commons/Doha Stadium Plus Qatar

Gerard Pique zadebiutował na Instagramie ze swoją dziewczyną. Ekspartner Shakiry pokazał selfie, do którego zapozowała z nim Clara Chia Marti.

Shakira – piosenka o Pique miała być ostrzejsza? 'Kiedy jest wściekła, tworzy diss' >> 

Shakra i Pique byli razem przez ponad 10 lat, doczekali się dwóch synów Milana (ur. w 2013 roku) i Sashy (ur. w 2015 roku). W czerwcu 2022 kolumbijska wokalistka i hiszpański piłkarz oficjalnie ogłosili rozstanie.

Zagraniczne media donosiły, że miejsce Shakiry u boku Pique zajęła 23-letnia Clara Chia Marti. Mówiło się, że studentka została zatrudniona w firmie Pique i właśnie tam poznała byłego zawodnika FC Barcelona.

Oni milczą na temat swojego związku, ale wszyscy wokół nich wiedzą, co się dzieje. Ludzie pomagali mu utrzymać romans w tajemnicy i wyczyścili konta Clary w mediach społecznościowych, żeby nie można było znaleźć jej zdjęć. Już samo to sprawia, że ​​jego koledzy myślą, że naprawdę traktuje ją poważnie – donosił w sierpniu 2022 roku The Sun, powołując się na informatora.

Shakira tak dowiedziała się, że Pique ją zdradza? 'Winny'… słoik dżemu >> 

Pique i Clara Chia Marti – zdjęcie

Niedawno na Instagramie Pique znalazło się jego zdjęcie z piękną blondynką. Fakt, że 35-latek pierwszy raz dodał fotkę z nową wybranką –  Clarą Chią Marti – opisał m.in. magazyn People. Gerard Pique nie dodał podpisu do postu ani nie oznaczył profilu kobiety.

Post Pique pojawił się 2 tygodnie po premierze BZRP Music Sessions #53 z udziałem Shakiry. W kąśliwym tekście piosenki słuchacze błyskawicznie odnaleźli nawiązania do byłego partnera piosenkarki i jego nowej ukochanej.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.