Reklama
placeholder
News

Shakira tak dowiedziała się, że Pique ją zdradza? 'Winny'… słoik dżemu

Shakira tak dowiedziała się, że Pique ją zdradza? 'Winny'… słoik dżemu

fot. Instagram.com/shakira

Reklama
Reklama
placeholder

Nie milkną echa rozstania Shakiry i Gerarda Pique. Mówi się o dość zaskakującym sposobie, w jaki wokalistka miała dowiedzieć się o niewierności już byłego partnera.

Shakira – piosenka o Pique. Ojciec piłkarza komentuje w nietypowy sposób >> 

Pierwsze doniesienia o tym, że Shakira i Pique nie są razem pojawiły się na początku czerwca 2022 roku. Media informowały, że piosenkarka przyłapała piłkarza na zdradzie. Jakiś czas później para potwierdziła koniec związku we wspólnym oświadczeniu.

Nową wybranką Pique ma być dwudziestokilkuletnia Clara Chia Marti. To właśnie o niej Shakira ma wspominać w dissie na swojego eks w BZRP Music Sessions #53.

Shakira – jak dowiedziała się o zdradzie Pique?

Według doniesień, Shakira zorientowała się, że Gerard Pique nie był wobec niej w porządku po tym, jak po powrocie z podróży znalazła w lodówce zjedzony słoik dżemu truskawkowego. Podejrzenia miał wywołać fakt, że ani Pique, ani dzieci jego i Shakiry nie lubią takiego przysmaku. Po swoim odkryciu piosenkarka miała skorzystać z usług agencji detektywistycznej.

Shakira wspomniała o tych markach w dissie na Pique. Jest reakcja >> 

Pierwsze nawiązanie do nielojalności Pique miało się znaleźć w teledysku do piosenki Te Felicito, który miał swoją premierę w kwietniu 2022 roku – na chwilę przed oficjalnym ogłoszeniem rozstania Shakiry i Pique.

W klipie Shakira otwiera lodówkę, w której jest głowa Rauw Alejandro, z którym pracowała przy singlu (1:32). Zapytana o scenę, w wywiadzie dla This Morning, artystka miała stwierdzić, że „szukała prawdy”.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama