Reklama
placeholder
News

Shakira – piosenka o Pique miała być ostrzejsza? 'Kiedy jest wściekła, tworzy diss'

Shakira – piosenka o Pique miała być ostrzejsza? 'Kiedy jest wściekła, tworzy diss'

fot. YouTube.com/Bizarrap

Reklama
Reklama
placeholder

Shakira i Gerard Pique rozstali się w 2022 roku, jednak o ich zakończonym związku dalej jest głośno. Emocje podgrzała piosenka ZRP Music Sessions #53,w której kolumbijska artystka rozlicza się ze swoim eks. Od daty premiery, czyli 12 stycznia 2023 roku, utwór odtworzono na YouTubie ponad 190 milionów razy.

Shakira tak dowiedziała się, że Pique ją zdradza? 'Winny'… słoik dżemu >> 

Shakira w BZRP Music Sessions #53 nie szczędzi gorzkich słów Pique i jego nowej partnerce, wspomina też o matce piłkarza. Mówi się, że tekst i tak został złagodzony, bo piosenkarka zrezygnowała ze „zbyt agresywnych” fragmentów.

Shakira zmieniła tekst BZRP Music Sessions #53?

Według doniesień jeden z kompozytorów utworu, Keityn, ujawnił w wywiadzie dla Molusco TV, że Shakira wycięła fragmenty z pierwotnej wersji piosenki, bo uznała je za zbyt mocne. Nie zdradził jednak co zostało pominięte.

Paulina Smaszcz bez stanika 'kopiuje' Miley Cyrus. 'Kobieta powinna być niezależna' >>

Każdy przeżywa smutek i pokonuje rozczarowanie inaczej. Ona [Shakira – przyp.red.] jest artystką. (…) Jeśli chce się uwolnić w ten sposób, pozwólmy jej to zrobić. Shakira zawsze będzie śpiewać to, co czuje. Mogę do niej wysyłać piosenki, a ona mówi: ‘Podoba mi się, to jest fajne, ale tego nie przeżyłam i nie chcę tego pokazywać, chcę pokazać to, co czuję’ – powiedział Keityn.

Kiedy Shakira jest zakochana, tworzy piosenkę o miłości. Kiedy jest wściekła, tworzy diss, bo tak właśnie się czuje i to chce pokazać – cytuje słowa kompozytora plotek.pl.

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama