News

Gerard Pique po rozstaniu z Shakirą wydaje oświadczenie

Gerard Pique po rozstaniu z Shakirą wydaje oświadczenie

fot. Instagram.com/shakira

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique wywołało medialną burzę. Hiszpański piłkarz postanowił wydać oświadczenie.

Shakira i Gerard Pique – rozstanie

Przypomnijmy, że wieść o tym, że wokalistka i zawodnik FC Barcelona nie są już razem obiegła świat w czerwcu 2022 roku. Mówiło się, że Pique związał się z 23-letnią studentką.

Od momentu rozstania, nie milkną doniesienia na temat życia prywatnego Shakiry i Gerarda Pique. Pojawiają się informacje m.in. na temat tego, że byli partnerzy nie mogą dojść do porozumienia w kwestii opieki nad dziećmi.

Gerard Pique – kim jest jego nowa dziewczyna, dla której zostawił Shakirę? Ujawniono >> 

Jakiś czas temu piłkarz, za pośrednictwem prawników, skierował oświadczenie do przedstawicieli mediów.

Gerard Pique – oświadczenie do mediów

Odkąd Shakira i Gerard Pique potwierdzili swoje rozstanie we wspólnym oświadczeniu, opublikowano wiele plotek i rzekomych niepotwierdzonych informacji o graczu, jego rodzinie i jego życiu osobistym, a tym samym prywatnym. Te relacje i obrazy powodują nie tylko uszczerbek na jego honorze i wizerunku, ale także poważny atak na prawa jego dzieci, których bezpieczeństwo i ochrona są dla niego największą troską.

Jednak w ostatnich tygodniach [Gerard Pique] doświadczył ingerencji wykraczających poza granice legalności. Nasz klient został zmuszony do zażądania środków zapobiegawczych i podjęcia kroków prawnych przeciwko tym, którzy zmieniają jego życie rodzinne i naruszają prawa jego dzieci.

Shakira i Gerard Pique – rozstanie potwierdzone. Wydali oświadczenie >>

Nasz klient poprzez to oświadczenie chce podziękować za szacunek i rygor informacyjny, jaki okazują niektóre media i wierzy, że wszystko zostanie rozwiązane w najlepszy możliwy sposób, zawsze kierując się zdrowym rozsądkiem – cytuje oświadczenie Pique Przegląd Sportowy, powołując się na stację espn.com.

W związku z budzącym zainteresowaniem, Gerard Pique miał być zmuszony do zmiany codziennych nawyków, żeby „chronić swoje dzieci, rodzinę i najbliższe otoczenie”.

Shakira i Gerard Pique rozstali się po 12 latach, mają dwóch synów – 9-letniego Milana i 7-letniego Sashę.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.