News

Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani na kolacji! Wrócili do siebie?

Gigi Hadid i Zayn Malik przyłapani na kolacji! Wrócili do siebie?

fot. instagram.com/zayn/gigihadid

Gigi Hadid i Zayn Malik wrócili do siebie? Zostali przyłapani razem na ulicach Nowego Jorku. Co jeszcze wiemy?

Gigi Hadid i Zayn Malik spotykali się przez dwa lata. Byli jedną z najgorętszych par showbiznesu. Królowali na okładkach czasopism, publikowali zabawne filmiki i pojawiali się na czerwonych dywanach na całym świecie. Gigi wystąpiła w teledysku debiutanckiego singla Zayna Pillow Talk w 2016 roku, choć wtedy twierdzili, że są jedynie przyjaciółmi. Ostatecznie para rozstała się w 2018 roku.

Zayn Malik i Gigi Hadid znowu ZERWALI? „On ma problemy” >>

W weekend  internet obiegło zdjęcie, na którym Gigi, Bella Hadid, Zayn Malik i Dua Lipa idą razem ulicami Nowego Jorku. Zdjęcia wywołały niemałe poruszenie, bo to było pierwsze wyjście byłej (?) pary od ich rozstania dwa lata temu.

Gigi szła pod rękę z Zaynem, a obok jej siostra z Duą Lipą. Zmierzali do włoskiej restauracji ill Buco, w której mieli zarezerwowaną salę i spotkali się z Anwarem i Yolandą Hadid. Gigi była ubrana w oliwkowy garnitur, a Zayn miał na sobie obszerną kurtkę i podarte dżinsy.

Dua Lipa i Anwar Hadid zamieszkali razem! >>

Już w tamtym roku, w grudniu, fani zaczęli spekulować, że Hadid i Malik mogli do siebie wrócić. Wszystko za sprawą udostępnionego zdjęcia posiłku, który modelka zrobiła na podstawie przepisu mamy Zayna. Anonimowe źródło amerykańskiego magazynu E! również potwierdziło te plotki. Czyżbyśmy w ten weekend dostali kolejne potwierdzenie, że związek powraca?

Kibicujecie im?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

last night ?‍♂️?‍♂️ @patrickta files ?‍♂️

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez zyan malik ? (@__.zyan.__)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj