Reklama
placeholder
News

Dua Lipa i Anwar Hadid zamieszkali razem!

Dua Lipa i Anwar Hadid zamieszkali razem!

Fot. Instagram.com/dualipa

Reklama
Reklama
placeholder

Dua Lipa i Anwar Hadid zamieszkali razem! Mówi się, że para wynajęła luksusowy apartament.

Ariana Grande kasuje część biletów na europejskiej trasie! >> 

Dua Lipa i Anwar Hadid są parą

Plotki o tym, że Dua Lipa spotyka się z bratem Belli i Gigi Hadid pojawiły się pod koniec czerwca 2019 roku. 24-letnia wokalistka zaczęła randkować z Anwarem Hadid tuż po rozstaniu z modelem i szefem kuchni – Isaacem Carewem.

Dua Lipa i Anwar Hadid mieli poznać się dzięki Gigi. Później wokalistka została zaproszona na imprezę urodzinową 20-letniego modela do Malibu. Portale informowały, że już wtedy coś między nimi iskrzyło. ;-) 

Dua Lipa zerwała z chłopakiem! Już spotyka się z kolejnym? >> 

Niedawno zagraniczne media podały, powołując się na anonimowego informatora, że Dua Lipa i Anwar Hadid zamieszkali razem. Para miała wynająć wspólnie apartament w Nowym Jorku.

Dua i Anwar cały wolny czas spędzają razem, więc wynajęcie mieszkania było po prostu sensowne. Kiedy ona jest w LA, zostaje u Anwara, a on zostaje z nią w Londynie, więc to był naturalny krok. Kiedy Dua Lipa skończy pracę nad nowym materiałem, spędzi więcej czasu w Nowym Jorku, więc dobrze, że ma tam bazę. Dla Anwara ma to sens, ponieważ w Nowym Jorku mieszka jego rodzina – czytamy.

Justin Bieber śpiewa W KOŚCIELE! >> 

Mówi się, że związek Duy Lipy i Anwara Hadid jest na tyle poważny, że para nie tylko zamieszkała razem, lecz także model oficjalnie przedstawił swoją dziewczynę rodzinie. Podobno ukochaną Anwara są zachwycone nie tylko jego siostry, lecz także mama – Yolanda.

Myślicie, że Dua Lipa i Anwar Hadid są fajną parą? 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama