News

Gimnastyczka złamała dwie nogi podczas występu. Makabryczne wideo

Gimnastyczka złamała dwie nogi podczas występu. Makabryczne wideo

fot. YouTube.com/NaturallyWild

Koszmarny wypadek podczas zawodów sportowych. Amerykańska gimnastyczka Samantha Cerio podczas swojego występu złamała obydwie nogi w kolanach. Prawodopodobnie 22-latka już nigdy nie wróci do sportu.

Makabryczne wideo z zawodów w Luizjanie obiegło internet. Samantha wykonywała trudną akrobację z wysokiem i wylądowała na tyle niefortunnie, że jej nogi po prostu… wygięły się w drugą stronę. Na filmie słyszymy, że na sali zapadła cisza, a po chwili do dziewczyny podbiegli lekarze i trenerzy. Jak podaje serwis The Sun doszło do złamania nóg z przemieszczeniem kolan.

Ridery gwiazd: kto ma najdziwniejsze wymagania koncertowe? >>

Samantha Cerio skomentowała całą sytuację na swoim Instagramie.

Piątkowa noc była moją ostatnią nocą jako gimnastyczka. Po 18 latach odkładam uchwyty i zostawiam kredę. Nie mogę być bardziej dumna z osoby, która sprawiła, że ​​stałam się gimnastyczką. Nauczyło mnie to ciężkiej pracy, pokory, uczciwości i poświęcenia i nie tylko. (...) Być może nie skończyło się tak, jak zaplanowałam, ale nic w życiu nie idzie zgodnie z planem - napisała gimnastyczka.

Chociaż od zdarzenia minęło kilka miesięcy, Samantha Cerio nadal głównie porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.

Ostrzegamy, że wideo z wypadku jest naprawdę straszne i nadaje się do obejrzenia tylko przez osoby o naprawdę mocnych nerwach. Oglądacie na wasną odpowiedzialność.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Friday night was my final night as a gymnast. After 18 years I am hanging up my grips and leaving the chalk behind. I couldn’t be prouder of the person that gymnastics has made me to become. It’s taught me hard work, humility, integrity, and dedication, just to name a few. It’s given me challenges and road blocks that I would have never imagined that has tested who I am as a person. It may not have ended the way I had planned, but nothing ever goes as planned. Thank you Auburn family for giving me a home and a chance to continue doing the sport that will always be my first love. I am honored to have had the privilege to represent the navy and orange AU for the past 4 years with my team by my side. Thank you for letting me share my passion with you. Thank you for letting me be a part of something bigger than myself. War Eagle Always ??

Post udostępniony przez Samantha Cerio (@sam_cerio)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No mercy. Auburn Arena @ 7pm tonight. #SeniorSzn #WarDamn

Post udostępniony przez Samantha Cerio (@sam_cerio)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj