Reklama
placeholder
News

Gimper trafił do szpitala po walce na Fame MMA. Wyjawił na co choruje

Gimper trafił do szpitala po walce na Fame MMA. Wyjawił na co choruje

fot. youtube.com/Gimper

Reklama
Reklama
placeholder

Podczas gali Fame MMA 17 doszło do walki między Gimperem a Czarkiem Jóźwikiem. Wkrótce potem youtuber trafił do szpitala, gdzie spędził dłuższy czas. Influencer ujawnił, co mu dolega. 

Lewis Capaldi ma zespół Tourette'a, tiki pojawiły się na koncercie. Fani dośpiewali za niego piosenkę >>

Gimper – choroba

W pierwszym filmiku po przerwie Gimper postanowił rzucić nieco światła na jego problemy zdrowotne. Jak powiedział:

(…) niedługo po gali FAME 17, czekała mnie dosyć długa wizyta w szpitalu w związku z problemami zdrowotnymi, które dają o sobie znać. Dosyć bliźniacza sytuacja przytrafiła mi się po mojej pierwszej walce z Trombą na FAME 14. 

Jak zdradził youtuber, za jego problemy odpowiada niewydolność nerek:

Żeby uchylić Wam delikatnie rąbka tajemnicy: to spory problem z tego rodzaju wysiłkami mają moje nerki. Pomimo dosyć intensywnego badania przeze mnie tematu po pierwszym tego typu epizodzie, który miał miejsce po mojej walce z Trombą i wdrożeniu wszystkich możliwych zaleceń, które otrzymałem od lekarza, okazało się, że jest to niewystarczające. I tak zwana rabdomioliza powysiłkowa, to jest taki bardzo ładny medyczny termin na rozpad białek mięśniowych w wyniku dużego wysiłku dla organizmu, który w przypadku rozmaitych problemów z nerkami może prowadzić do ich niewydolności. Tak też się stało w moim przypadku. Najpewniej jakiegoś rodzaju stan chorobowy nerek w moim organizmie istniał już o wiele wcześniej, natomiast nerki są takim organem, który w razie jakichkolwiek problemów, dosyć późno daje o sobie znać. Konsekwencją tego wszystkiego był dosyć poważny stan, który skończył się nawet kilkoma dializami.

U żony Eda Sheerana wykryto w ciąży guza. To nie jedyne poruszające wyznanie artysty >>

Gimper – problemy zdrowotne. Przerwa w mediach społecznościowych

Po walce na gali Fame MMA Gimper poinformował na swoim Instagramie, że ze względu na pogorszenia stanu jego zdrowia musi zrobić sobie kilkutygodniową przerwę od nagrywania i mediów społecznościowych. Jak przekazał swoim fanom, w chwili pisania swojego oświadczenia przebywał w szpitalu, a później czekała go jeszcze rekonwalescencja. 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama