Reklama
placeholder
News

U żony Eda Sheerana wykryto w ciąży guza. To nie jedyne poruszające wyznanie artysty

U żony Eda Sheerana wykryto w ciąży guza. To nie jedyne poruszające wyznanie artysty

fot. youtube.com/Ed Sheeran

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran zapowiedział datę premiery swojej nadchodzącej płyty Subtract („-”). O nowym krążku poinformował w poście na swoim profilu na Instagramie, dzieląc się poruszającym wyznaniem o inspiracjach stojących za nadchodzącymi utworami. 

Lewis Capaldi ma zespół Tourette'a, tiki pojawiły się na koncercie. Fani dośpiewali za niego piosenkę >>

Ed Sheeran z poruszającym wyznaniem o nowej płycie, Subtract

Ed Sheeran opublikował na swoim profilu na Instagramie post, w którym poinformował o premierze nadchodzącej płyty, ujawniając, że nadchodzący krążek będzie bardzo osobisty. Wokalista napisał:

Pracowałem nad „Subtract” przez dekadę, próbując wyrzeźbić idealny album akustyczny, pisząc i nagrywając setki piosenek z jasną wizją tego, czym według mnie powinien być. Następnie na początku 2022 roku seria wydarzeń zmieniła moje życie, moje zdrowie psychiczne i ostatecznie sposób, w jaki postrzegałem muzykę i sztukę.

Popularny wokalista zdradził, że w ciągu miesiąca dowiedział się, że jego ciężarna żona ma guza, którego nie będzie można leczyć aż do porodu, jego najlepszy przyjaciel – Jamal Edwards – zmarł z powodu przedawkowania narkotyków i alkoholu, a on sam stanął przed sądem, musząc bronić swojej uczciwości i kariery jako autor piosenek. Te wydarzenia bardzo negatywnie wpłynęły na zdrowie psychiczne wokalisty.

Krążyłem po spirali strachu, depresji i niepokoju. Czułem się, jakbym tonął, z głową pod powierzchnią, patrząc w górę, ale nie będąc w stanie przebić się, by zaczerpnąć powietrza – napisał Ed Sheeran.

Muzyk zdradził także, że pisanie piosenek jest dla niego formą terapii, która pomaga mu zrozumieć własne uczucia. Dramatyczne wydarzenia z początku 2022 roku sprawiły, że artysta porzucił to, nad czym pracował od dekady, by w tydzień stworzyć nowe piosenki.

O albumie Subtract Sheeran napisał:

Jako artysta nie czułem, że mógłbym wiarygodnie podzielić się ze światem czymś, co nie odzwierciedlałoby dokładnie tego, gdzie jestem i w jaki sposób muszę wyrazić siebie w tym momencie mojego życia. Ta płyta jest właśnie taka. Otwiera wejście do mojej duszy. Po raz pierwszy nie próbuję stworzyć albumu, który spodoba się ludziom, po prostu tworzę coś, co jest szczere i zgodne z tym, gdzie jestem w moim życiu.

Ed Sheeran - nowa płyta 2023. Data premiery

Nowa płyta Eda Sheerana, czyli Subtract, będzie miała swoją premierę 5 maja 2023 roku.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama