News

Aktor zmarł na planie po 17 godzinach nagrywania

Aktor zmarł na planie po 17 godzinach nagrywania

Fot. Instagram.com/godfreygao

Aktor zmarł na planie po 17 godzinach nagrywania programu. Menadżer gwiazdy wydał oświadczenie. 

Kraina Lodu 2 – nastolatki z maczetami wtargnęły do kina >> 

Godfrey Gao nie żyje

27 listopada 2019 roku zmarł Godfrey Gao. Gwiazdor stracił życie w mieście Ningbo (Chiny) w czasie nagrywania programu telewizyjnego Chase Me. Godfrey Gao miał 35 lat.

Jak podają portale 35-letni model i aktor znany m.in. z roli w filmie Dary Anioła: Miasto Kości w pewnym momencie upadł na ziemię. Mężczyzna przez 17 godzin nagrywał show, w którym gwiazdy konkurują ze sportowcami. Często zadania, którymi są poddawani uczestnicy są bardzo trudne i wymagają ogromnej sprawności fizycznej.

Kolejna gwiazda k-popu nie żyje. Goo Hara „kilka miesięcy temu próbowała popełnić samobójstwo” >> 

Stacja Zhejiang, która miała wyemitować program z udziałem Godfreya Gao, wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że Gao upadł w trakcie wykonywania jednego z zadań. Szpital, do którego trafił 35-latek miał potwierdzić, że przyczyną zgonu Godfreya Gao była nagła śmierć sercowa, czyli nagły zgon z przyczyn kardiologicznych, który poprzedza utratę przytomności.

Jak podają źródła menadżer Godfreya Gao poinformował w chińskich mediach społecznościowych, że aktor upadł, a po trzygodzinnej reanimacji, lekarz stwierdził zgon. W oświadczeniu podziękowano każdemu fanowi Gao i podkreślono, że jego śmierć to „wyjątkowo bolesna” strata.

Syn Elżbiety II nie chce być księciem. Wydał oświadczenie >> 

Godfrey Gao – kim był?

Godfrey Gao tak naprawdę nazywał się Tsao Chih-Hsiang. Urodził się 22 września 1984 roku w stolicy Tajwanu – Tajpej. Jako 10-latek razem z rodziną przeniósł się do Kanady, gdzie uczył się w Argyle Secondary School oraz na Capilano University.

Gao zajmował się aktorstwem i modelingiem. Był pierwszym azjatyckim modelem, który współpracował z marką Louis Vuitton. Pozował dla wielu prestiżowych magazynów, m.in. tajwańskiego Harper’s Bazaar i chińskiego Elle Man.

W 2010 roku Godfrey Gao udzielał głosu Kenowi w animacji Toy Story 3. Trzy lata później wystąpił w filmie Dary Anioła: Miasto Kości, gdzie zagrał rolę Magnusa Bane’a.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? SENSE Cover September 2019

Post udostępniony przez Godfrey Gao (@godfreygao)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Feeling fresh to kick off the @geis_official summit in?See you all tomorrow! #geis2018

Post udostępniony przez Godfrey Gao (@godfreygao)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj