Reklama
placeholder
News

Kolejna gwiazda k-popu nie żyje. Goo Hara „kilka miesięcy temu próbowała popełnić samobójstwo”

Kolejna gwiazda k-popu nie żyje. Goo Hara „kilka miesięcy temu próbowała popełnić samobójstwo”

Fot. Instagram.com/koohara__

Reklama
Reklama
placeholder

Goo Hara nie żyje. To kolejna gwiazda k-popu, która straciła życie w ostatnim czasie. Mówi się, że południowokoreańska gwiazda kilka miesięcy temu próbowała popełnić samobójstwo.

Jak zmarł Chada, bohater filmu Proceder? >> 

Goo Hara nie żyje

24 listopada media poinformowały, że Goo Hara nie żyje. Gwiazda k-popu w niedzielę została znaleziona martwa w swoim domu w Seulu (Korea Południowa). Goo Hara miała 28 lat.

Do tej pory nie podano oficjalnej przyczyny śmierci członkini zespołu Kara. Służby prowadzą śledztwo w tej sprawie. Bardzo prawdopodobne jest to, że artystka popełniła samobójstwo.

Jak podają zagraniczne portale pod koniec maja 2019 roku Goo Hara próbowała odebrać sobie życie. Artystka miała próbować popełnić samobójstwo po tym jak jej były partner Choi Jong-bum groził, że ujawni film erotyczny z jej udziałem. Po próbie samobójczej 28-latka była przez pewien czas hospitalizowana.

Goo Hara była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie (@koohara__) obserwuje 1,7 miliona osób. 2 dni przed śmiercią gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym leży w łóżku. Podpisała je: Dobranoc.

Przypominamy, że Goo Hara nie jest pierwszą gwiazdą k-popu, która zmarła w ostatnim czasie. Inna południowokoreańska gwiazda - Suli - w połowie października została znaleziona martwa w swoim domu w mieście Seongnam. Suli miała 25 lat. 

Gwiazda k-popu nie żyje. Miała 25 lat >> 

Goo Hara – kim była, zespół Kara

Goo Hara urodziła się 13 stycznia 1991 roku. Była znana również jako Hara. Była południowokoreańską aktorką i wokalistką. Od 2008 roku należała do grupy Kara, który jest jednym z najpopularniejszych zespołów w Korei Południowej. Jako solistka debiutowała w 2015 roku EP-ką Alohara (Can You Feel It?).

Goo Hara występowała m.in. w serialu City Hunter (2011). 29 grudnia 2014 roku ruszyło jej autorskie reality show On & Off. W sierpniu 2017 roku Hara zagrała w filmie internetowym Sound of a Footstep. W listopadzie tego samego roku dołączyła do programu Seoul Mate. W 2019 roku Goo Hara wydała swój ostatni singiel Midnight Queen.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama