Reklama
placeholder
News

Mac Miller bez statuetki Grammy. Ariana Grande wściekła na Akademię

Mac Miller bez statuetki Grammy. Ariana Grande wściekła na Akademię

Fot. Instagram.com/arianagrande

Reklama
Reklama
placeholder

Ceremonia rozdania nagród Grammy 2019 już za nami, znamy wszystkich laureatów muzycznych Oscarów. Ariana Grande zdobyła jedną statuetkę, ale radość z nagrody przyćmił jej konflikt z producentami show. Poszło m.in. o to, że Mac Miller nie otrzymał statuetki. O co dokładnie chodzi?

Mac Miller pośmiertnie nominowany do Grammy! >> 

Grammy 2019: Ariana Grande nie przyszła na galę

Ariana Grande miała zaśpiewać podczas rozdania nagród Grammy 2019, była też nominowana do muzycznego Oscara. Wokalistka zdobyła nawet nagrodę w kategorii Najlepszy Album Wokalny Pop za krążek Sweetener, ale nie pojawiła się na gali. Wszystko dlatego, że kilka dni przed ceremonią jej występ został odwołany.

7 Rings Ariany Grande to plagiat?! >> 

Media informują, że powodem decyzji Ariany Grande był konflikt z producentami wydarzenia, którzy nie zgodzili się na wykonanie przez wokalistkę piosenki 7 Rings. Wszystko przez kontrowersje, które pojawiły się wokół utworu. Przypominamy, że jakiś czas temu raperka Princess Nokia oskarżyła Arianę Grande o to, że 7 Rings jest plagiatem.

Grammy 2019: Mac Miller bez nagrody. Komentarz Ariany Grande

Zmarły w 2018 roku Mac Miller został pośmiertnie nominowany do Grammy 2019 w kategorii Najlepszy Album Rap za płytę Swimming. Nagrodę w imieniu rapera mieli odebrać rodzice artysty, którzy otrzymali od organizatorów zaproszenie na galę. Ostatecznie statuetkę otrzymała jednak Cardi B i jej Invasion Of Privacy.

Grammy 2019: kto zdobył statuetkę? >> 

Werdykt Narodowej Akademii Sztuki i Techniki Rejestracji nie spodobał się byłej dziewczynie Maca Millera. Chwilę po ogłoszeniu zwyciężczyni Ariana Grande miała napisać na Twitterze dosadny komentarz – Bullshit – który chwilę później usunęła. 

Wokalistka stwierdziła, że organizatorzy Grammy 2019 upokorzyli rodzinę Maca Millera, zapraszając ją na galę, mimo że wiedzieli, że raper nie otrzyma nagrody. Zdradziła też, że mama Mac Millera specjalnie na tę okazję miała uszyty zielony kostium - zielony to kolor walki z uzależnieniem. Ariana Grade miała też zapewniać, że jej niezadowolenie nie ma nic wspólnego z Cardi B. Początkowo uważali, że Ariana zaczęła beef z raperką, bojkotując jej wygraną.

A Wy co o tym myślicie?

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama