News

Michele Morrone: nowa piosenka już jest! Beautiful ma też klip!

YouTube.com/MicheleMorroneVEVO

Michele Morrone wypuścił nową piosenkę! Fani aktora, który wystąpił w polskim hicie 365 dni, dostali nowy singiel 5 marca, a 7 marca wyszedł teledysk do Beautiful. Zobaczcie go!

Alvaro Soler czaruje w nowym singlu Magia i zapowiada płytę >> 

Michele Morrone – nowy singiel Beautiful

Utalentowany Włoch po sukcesie albumu Dark Room prezentuje nowy singiel Beautiful. Utwór jest zapowiedzią drugiego albumu gwiazdy 365 Dni.

Akustyczna gitara, beatbox i niesamowity głos artysty – to wszystko sprawia, że podczas słuchania nowego utworu można poczuć przyjemny dreszcz. Beautiful to zmysłowy hołd dla miłości.

Bez względu na to, czy jesteś gotowy na miłość czy nie, gdy zastanawiasz się czy to właściwy moment, miłość zawsze sprawia, że czujemy, że wszystko jest na swoim miejscu. To uczucie będzie cię więc śledzić, aż w końcu się mu poddasz – mówi Michele Morrone o swoim nowym singlu.

Selena Gomez i DJ Snake znów łączą siły. Selfish Love lepsze niż Taki Taki? >> 

Przypomnijmy, że przed Beautiful Michele Morrone wydał takie single jak Hard For Me, Feel It czy Watch Me Burn, które biły rekordy popularności na całym świecie.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.