Reklama
placeholder
News

Grzegorz Krychowiak wydał oświadczenie: kończy karierę w reprezentacji Polski

Grzegorz Krychowiak wydał oświadczenie: kończy karierę w reprezentacji Polski

fot. instagram.com/grzegorz.krychowiak

Reklama
Reklama
placeholder

Grzegorz Krychowiak 26 września 2023 roku zamieścił na swoim profilu na Instagramie oświadczenie. Poinformował w nim kibiców, że nie zobaczymy go już w drużynie Reprezentacji Polski w Piłce nożnej.

Grzegorz Krychowiak - oświadczenie

Grzegorz Krychowiak rozegrał w reprezentacji Polski dokładnie 100 meczów na pozycji pomocnika i postanowił zamknąć ten rozdział w swojej zawodowej karierze. 

Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. Dziękuję kibicom którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach! #laczynaspilka

Słynny Krycha pierwszy mecz w barwach biało-czerwonych rozegrał w 2008 roku. Kibice w komentarzach dziękują mu za te lata, które spędził w reprezentacji Polski.

Będziecie tęsknić za Grzegorzem Krychowiakiem?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama