News

TOP 10 gwiazd, które nie skończyły szkoły

TOP 10 gwiazd, które nie skończyły szkoły

fot. instagram.com/ddlovato/robertdowneyjr/badgalriri/

Chociaż rzadko się o tym mówi, to szkoła nie jest dla wszystkich. Ludzie z różnych powodów nie kończą swojej edukacji i nie inaczej jest w przypadku celebrytów. Historie naszych idoli, którzy odnieśli niesamowity sukces pokazują, że nie zawsze dyplom maturalny jest niezbędny. Oto gwiazdy, które nie skończyły szkoły.

Czarodzieje z Waverly Place wracają? Pojawiło się tajemnicze wideo >>

 

10. Charlize Theron

Piękna aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że w szkole była prześladowana przez swoich rówieśników ze względu na okulary i ubrania, które nosiła. To mógł być jeden z powodów, które spowodowały, że Theron nigdy nie skończyła edukacji. Jednak spróbowała swoich sił w modelingu i aktorskie co zaowocowało m.in. Oscarem za rolę w filmie Monster.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BAFTAs 💜

Post udostępniony przez Charlize Theron (@charlizeafrica)


9. Robert Downey Jr.

Aktor znany z roli Iron Mena czy Sherlocka Holmesa w wieku 16 lat porzucił szkołę średnią w Santa Monica w Kalifornii. Postanowił postawić wszystko na jedną kartę i wyjechał do Nowego Jorku w celu rozwijania swojej kariery aktorskiej. Jak czas pokazał – było warto!

 

8. Kristen Stewart

Choć Kristen Stewart od najmłodszych lat grała w filmach, to dopiero rola Belli w produkcji Zmierzch przyniosła jej prawdziwą popularność. Okazuje się, że aktorka rzuciła szkołę już w wieku 13 lat. Powodem była aktywność zawodowa oraz fakt, że Kristen opuszczała wiele lekcji przez co nie była w stanie zdać testów. Oprócz tego wyznała, że rówieśnicy byli dla niej niemili, a ona sama od dziecka czuła potrzebę bycia dorosłym.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

sorry for being inactive i'm on a holidaaay💙 #kristenstewart

Post udostępniony przez Kristen Stewart (@kristenstewartx)

 

7. Jennifer Lawrence

Aktorka znana z filmów z serii Igrzyska Śmierci w 2018 roku w wywiadzie telewizyjnym wyznała, że porzuciła edukację na poziomie gimnazjalnym. Właściwie to nie mam egzaminu GED ani dyplomu.

Jestem samoukiem – powiedziała.

Na pytanie czy żałuje tej decyzji Lawrence odpowiedziała, że nie, bo znalazła swoją pasję i dokładnie wiedziała co chce robić w życiu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

perfect girl😍

Post udostępniony przez Jennifer Lawrence (@jenniferlawrence_)

 

6. Eminem

Raper zakończył swoją edukację jeszcze w liceum, do którego uczęszczał w stanie Michigan w USA. Powodem było to, że wówczas 17-letni Eminem trzeci raz nie zdał do kolejnej klasy. Wtedy właśnie zaczęła się w nim rozwijać pasja do muzyki, która trwa do dziś.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I got to see my Uncle Elton tonight at the Oscars. Congrats on your win too, Sir! @eltonjohn

Post udostępniony przez Marshall Mathers (@eminem)

 

5. Daniel Radcliffe

Odtwórca roli Harry'ego Pottera zrezygnował z edukacji. Radcliffe w 2009 roku w magazynie Parade stwierdził, że jest „pewny siebie intelektualnie”. Powiedział również, że nie miałby takiej samoświadomości, gdyby został w szkole, bo był czasy, gdy jego pewność siebie została zniszczona przez nauczycieli. Wszystko zostało naprawione dopiero przez osoby, które dawały mu lekcje na planie filmowym.

TOP 10 atrakcji w Suntago. Co warto odwiedzić w Park of Poland? >>

 

4. Jim Carrey

Możecie sobie wyobrazić, że waszym kolegą z klasy jest Jim Carrey? Okazuje się, że aktor już jako nastolatek wykazywał talent komediowy. Jednak, gdy miał 15 lat musiał podjąć się pracy jako woźny, żeby finansowo wspomóc swoją rodzinę. Wtedy też przerwał naukę. Parę lat później postanowił spróbować swoich sił w komedii i jak wiemy wyszło mu to tylko na dobre!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey 😄😂 #jimcarrey

Post udostępniony przez Jim Carrey (@jimcarrey__)

 

3. Rihanna

Piosenkarka skończyła naukę w wieku 16 lat, gdy przeniosła się do Ameryki. Nastolatka zamieszkała w Connceticut u producenta muzycznego Evana Rogersa i jego żony, z którymi zaczęła pracować nad próbną płytą. W wywiadzie dla Social Lifestyle Mag wyjaśniła swoją decyzję.

Nie oglądałam się za siebie, gdy opuściłam Barbados. Wiedziałam co chcę robić, nawet jeśli oznaczało to przeprowadzkę do Ameryki - powiedziała Rihanna.

 

2. Demi Lovato

Pomimo młodego wieku piosenkarka ma już dwie nominacje do nagrody Grammy. Okazuje się jednak, że Lovato nie posada dyplomu ukończenia szkoły średniej. O tym fakcie poinformowała w 2019 roku komentując post byłego członka zespołu Big Time Rush. Logan Henderson wrzucił zdjęcie, które podpisał słowami „napisz swój najlepszy cytat z licealnego albumu rocznikowego”. Demi postanowiła włączyć się do dyskusji.

Rzuciłam naukę w gimnazjum - odpisała.

 

1. Jay-Z

Chociaż raper założył fundację, która wspiera finansowo studentów, to sam nie posiada dyplomu ukończenia szkoły. W 2011 roku mąż Beyonce udzielił wywiadu dla jednej z ważniejszych nowojorskich gazet, Syracuse Post-Standard, w którym wytłumaczył dlaczego postanowił pomóc innym.

Edukacja jest niesamowicie ważna. Chociaż nie mam dyplomu ukończenia liceum czy studiów, to ważne jest dla mnie to, że miałem możliwość jakiejkolwiek edukacji, która nauczyła mnie wypowiadać moje myśli - powiedział.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Understand that’s me...

Post udostępniony przez JAY-Z 🐐 NEWS (@jayzgoatnews)

Julia z t.A.T.u już tak nie wygląda. Co się z nią stało?  >>

Wiedzieliście, że te gwiazdy nie ukończyły szkoły? :-)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

caught mumz Insta-lurkin

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.