Reklama
placeholder
News

Hailey Bieber wyśmiała Selenę Gomez na urodzinach Justina Biebera? Internauci znaleźli dowód

Hailey Bieber wyśmiała Selenę Gomez na urodzinach Justina Biebera? Internauci znaleźli dowód

fot. Instagram: @haileybieber / @selenagomez

Reklama
Reklama
placeholder

Goście imprezy urodzinowej Justina Biebera otrzymali prezent w postaci zapalniczek. Fani Seleny Gomez nie mają wątpliwości, że tym sposobem Hailey Bieber po raz kolejny wyśmiała byłą dziewczynę swojego męża. 

Hailey Bieber w ogniu krytyki przez konflikt z Seleną Gomez. O co w nim chodzi? >>

Hailey Bieber wyśmiała Selenę Gomez na urodzinach Justina Biebera?

Wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec rzekomego konfliktu pomiędzy Hailey Bieber i Seleną Gomez. Żona Justina Biebera znalazła się w ogniu krytyki i straciła tysiące obserwujących na Instagramie po tym, jak opublikowała Tiktoka wraz z Kendall Jenner i Justine Skye. Internauci nie mają wątpliwości, że wyśmiała w nim zdjęcia Seleny Gomez w kostiumie kąpielowym, które chwilę wcześniej obiegły sieć i spotkały się ze sporą krytyką. Wiele osób złośliwie skomentowało fakt, że wygląd Seleny Gomez się zmienia. W filmiku Hailey Bieber można było usłyszeć podkład z następującymi słowami:

Nie mówię, że na to zasłużyła, ale Bóg ma zawsze dobre wyczucie czasu.

Niedługo potem Selena Gomez opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, na którym stwierdziła, że przypadkowo przesadziła z laminacją brwi. Chwilę później Kylie Jenner podzieliła się na swoim Instastory zdjęciem z rozmowy z Hailey Bieber, na którym pokazały swoje brwi, łudząco przypominające te należące do Seleny Gomez. Internauci nie mają wątpliwości, że Hailey i Kylie specjalnie przesadziły z laminacją brwi, aby odnieść się do filmiku Seleny i tym sposobem ją wyśmiać. Jenner podpisała zdjęcie słowami, które jeszcze bardziej utwierdziły internautów w takim przekonaniu:

Czy to był przypadek?

Niewykluczone, że Hailey Bieber znalazła kolejny sposób, aby wyśmiać byłą dziewczynę swojego męża. Internauci twierdzą, że tym razem miało to miejsce podczas imprezy urodzinowej Justina Biebera, który 1 marca 2023 roku skończył 29 lat. Goście otrzymali od piosenkarza prezenty w postaci zapalniczek, które najprawdopodobniej zostały zaprojektowane przez Hailey. Mówi się, że urodziny Justina Biebera były imprezą niespodzianką, którą zorganizowała mu właśnie żona.

Na zapalniczkach zostały wygrawerowane następujące słowa:

Jestem bardzo wdzięczny, że nie skończyłem z tą, z którą myślałem, że chcę skończyć.

Justin Bieber: koncert w Polsce ostatecznie odwołany. Trasa się nie odbędzie >>

Do zapalniczek odniosła się między innymi tiktokerka o nazwie @pixienixie69. Pod jej filmem nie zabrakło komentarzy od internautów, którzy są przekonani, że były one pomysłem Hailey i tym sposobem ta kolejny raz wyśmiała Selenę Gomez za to, że to nie ona wyszła za mąż za Justina Biebera:

Czytałam, że to było przyjęcie-niespodzianka, Hailey musiała być więc za wszystko odpowiedzialna.

Jeśli to naprawdę dotyczy Seleny, to jest to po prostu okrutne. Bez względu na to, ile lat minęło, bolałoby mnie, gdyby mój były powiedział, że cieszy się, że nie skończył ze mną. 

Hailey musiała to zrobić. Może dlatego jest na nią zły. 

Mąż i żona mają obsesję na punkcie Seleny. To nie jest normalne.

To żenujące, że oni ciągle myślą o Selenie.

@pixienixie69 JUSTIN ADMITTED HE WANTED SELENA???? STOPPPP hailey leave this man pls im begging you whatever he’s offering its not worth it #justinbieber #selenagomez #haileybieber #haileybaldwin #justinandselena #justinandselenaforever #twitternews #celebritynews #celebritybirthdays #justinbieberfan #popculturenews #toxicmen #redflagsinmen #badmen #womencore #popculturedrama #hollywooddrama ♬ original sound - pixie

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama