Reklama
placeholder
News

Hailey Bieber w ogniu krytyki przez konflikt z Seleną Gomez. O co w nim chodzi?

Hailey Bieber w ogniu krytyki przez konflikt z Seleną Gomez. O co w nim chodzi?

fot. Instagram: @haileybieber / @selenagomez

Reklama
Reklama
placeholder

Hailey Bieber straciła znaczną liczbę obserwujących w mediach społecznościowych po tym, jak wdała się w rzekomy konflikt z Seleną Gomez. O co dokładnie chodzi? 

Selena Gomez o zdjęciu z Hailey Bieber. Co powiedziała? >>

Hailey Bieber w ogniu krytyki przez konflikt z Seleną Gomez

Jakiś czas temu wydawało się, że pomiędzy Hailey Bieber a Seleną Gomez nie ma już żadnego konfliktu. W październiku 2022 roku była dziewczyna Justina Biebera oraz jego obecna żona zapozowały razem do zdjęcia podczas Academy Museum Gala. Jedna z dziennikarek, która przeprowadziła wywiad z Seleną Gomez niedługo po tym, jak zdjęcie trafiło do sieci, skomentowała je następująco:

Pomyślałam, że to dowód waszej siły, kiedy publicznie mówicie: „idziemy naprzód”.

Selena Gomez odpowiedziała na to:

Dziękuję. Tak, to nic wielkiego. To naprawdę nic takiego.

Mimo zapewnień piosenkarki wiele wskazuje na to, że Hailey Bieber i Selena Gomez mają kolejny konflikt. Według internautów Hailey Bieber miała nie tylko publicznie wyśmiewać wizerunek Seleny Gomez, ale też naśmiewać się z jej najlepszej przyjaciółki, Taylor Swift. W styczniu 2023 roku żona Justina Biebera opublikowała na swoim profilu na Tiktoku filmik, w którym wystąpiły także jej przyjaciółki, Kendall Jenner i Justine Skye. Nagranie szybko zniknęło z jej profilu po tym, jak spotkało się ze sporą krytyką. Można było w nim usłyszeć następujące słowa:

Nie mówię, że na to zasłużyła, ale Bóg ma zawsze dobre wyczucie czasu.

Wielu internautów nie ma wątpliwości, że nawiązywały one do zdjęć Seleny Gomez w stroju kąpielowym, które obiegły media społecznościowe zaraz przed tym, jak filmik Hailey Bieber trafił do sieci. Do nagrania Hailey odniosła się sama Selena Gomez, która umieściła poniższy komentarz pod filmikiem jednej z użytkowniczek Tiktoka:

W porządku! Nie pozwolę na to, żeby takie rzeczy mnie smuciły! Bądźmy dla siebie mili!

Selena Gomez bez makijażu. Fani zachwyceni gwiazdą w naturalnym wydaniu >>

Internauci szybko zauważyli, że to nie koniec rzekomego konfliktu pomiędzy Hailey Bieber i Seleną Gomez. W lutym 2023 roku Gomez opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym stwierdziła, że przypadkowo przesadziła z laminacją brwi. Niedługo potem Kylie Jenner opublikowała na swoim Instastory zdjęcie z opisem, które zdaniem internautów wyraźnie nawiązywało do filmiku Seleny Gomez. Przyjaciółka Hailey Biebier dodała do niego następujący opis:

Czy to był przypadek?

Kylie Jenner zaraz potem podzieliła się na Instastory zrzutem ekranu z rozmowy z Hailey Bieber. Na zdjęciu było widać ich brwi, które przypominały te należące do Seleny Gomez. Kylie Jenner twierdzi jednak, że jej wpisy nie miały związku z piosenkarką, ponieważ nie widziała filmiku z jej profilu:

To nie miało być obraźliwe w stosunku do Seleny i nie widziałam jej wpisów o brwiach! Wymyśliliście sobie coś z niczego. To jest głupie.

Selena Gomez również nie pozostawiła reakcji internautów bez komentarza i stanęła w obronie Kylie Jenner:

Zgadzam się. To jest niepotrzebne. Jestem fanką Kylie.

Niedługo potem Hailey Bieber wzięła udział w reality show Drop The Mic. Jej zachowanie w programie również spotkało się ze sporą krytyką ze strony internautów. Modelka została zapytana przez prezentera co sądzi o najnowszym albumie Taylor Swift. Kiedy Hailey Bieber usłyszała nazwisko najlepszej przyjaciółki Seleny Gomez, zaczęła udawać, że wymiotuje. Fragment programu trafił na profil jednej z użytkowniczek Tiktoka, pod którym skomentowała między innymi Selena Gomez, stając w obronie Taylor Swift:

Przykro mi, ale moja przyjaciółka była i wciąż jest jedną z najlepszych w tej grze.

Selena Gomez ogłosiła 23 lutego 2023 roku, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Z kolei Hailey Bieber straciła na swoim profilu na Instagramie setki obserwatorów. W ciągu zaledwie 24 godzin modelkę przestało obserwować aż 200 tysięcy użytkowników Instagrama, a ich liczba wciąż wzrasta. Jeszcze kilka dni temu Hailey Bieber miała na swoim profilu ponad 50,6 milionów obserwatorów. Ich liczba spadła już do około 50,3 miliona obserwatorów. 

Do rzekomego konfliktu Hailey Bieber i Seleny Gomez odniosła się między innymi Tiktokerka znana pod nazwą @nataliebrereton:

@nataliebrereton A timeline of Selena Gomez & Hailey Bieber TikTok drama #selenagomezandhaileybieber #selenagomezhaileybieber #selenagomezhailey #selenagomez #haileybieber #selenaandhaileydrama ♬ Calm Down - Rema & Selena Gomez

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama