Facebook
Instagram
Sklep
News

Hardwell wydał biografię w postaci albumu!

Hardwell wydał biografię w postaci albumu!

Na rynku jest już dostępny niesamowity album – biografia jednego z najlepszych DJ-ów świata Hardwella. W maju będzie go zaś można zobaczyć na żywo podczas koncertu w krakowskiej hali Tauron Arena.

„Najpopularniejszy DJ świata” to tytuł, wyróżnienie, nagroda. Jednak otrzymanie tej nagrody niesamowicie podniosło poprzeczkę dla Robberta. Przez lata podczas których miałem możliwość podróżować z nim, stało się dla mnie jasne, że zdobycie tego tytuły nie było jego ostatecznym celem – ale zaledwie początkiem czegoś znacznie większego - wspomina Joep van Aert, główny fotograf i twórca albumu "2 Years As One". Publikacja trafiła niedawno do sprzedaży i składa się ze zbioru niesamowitych zdjęć z tras koncertowych, podróży, ujęć zakulisowych i spotkań z fanami, które unaoczniają drogę jaką pokonał Hardwell przez ostatnie lata aby dotrzeć do momentu, w którym znajduje się obecnie.

 

#tbt to the release of my photo book "2 Years As One"!

Post udostępniony przez Hardwell (@hardwell) 2 Lut, 2017 o 8:03 PST

Dzięki wyjątkowej pracy niezwykle utalentowanego Joepa van Aerta, prywatnego fotografa Hardwella, album otwiera okno do prawdziwego życia holenderskiego DJ-a, które ukazuje drogę z rodzinnej Bredy ku światowym scenom. Publikacja pozwala fanom Hardwella wyruszyć w podróż i podążać za swoim idolem przyglądając się jego prawdziwej ścieżce, życiu na walizkach, spotkaniach z fanami, wolnych chwilach spędzanych z rodziną i przyjaciółmi. Album idealnie pokazuje dwa wcielenia Robberta, prywatne oraz Alter Ego – Hardwell.

- Rynek muzyczny zaobserwował wzrastający trend wśród DJ-ów, jakim są liczne publikacje pokazujące prawdziwy obraz ich ścieżki kariery. Nasz niedawny gość – Martin Garrix swoją biografię tworzy w formie odcinkowej, umieszczając serię nagrań na swoim kanale na You Tubie „The Martin Garrix Show”, które świetnie pokazują wszystkie elementy jego pracy. Hardwell natomiast wydał swoją biografię w formie ilustrowanej, która zachęca odbiorcę do wspólnej podróży i za pomocną ciekawych zdjęć pokazuje jego karierę „od kuchni”. Bardzo łatwo zauważyć, że pomimo dbania o prywatność, ci młodzi twórcy pragną nie być anonimowi. Prócz setów chcą pokazać swojej publiczności kim są poza konsolą - zwraca uwagę Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Zobacz: Hardwell w Polsce! Sprawdź szczegóły koncertu!

Zobacz też