News

Koronacja Karola III: Harry i Meghan mają pewne żądania odnośnie ceremonii. Jakie?

Koronacja Karola III: Harry i Meghan mają pewne żądania odnośnie ceremonii. Jakie?

fot. Wikimedia Commons: Dan Marsh / Mark Jones

Harry i Meghan dostali zaproszenie od króla Karola III na jego koronację. Okazuje się, że małżonkowie podobno mają pewne żądania odnośnie ceremonii. 

Karol III darzy księżniczkę Charlotte szczególną sympatią? Sprawdźcie, co szykuje wnuczce >>

Koronacja Karola III: Harry i Meghan mają żądania

Harry i Meghan w ostatnim czasie nie cieszą się dobrą opinią wśród członków rodziny królewskiej. W grudniu 2022 roku swoją premierę miał dokument pod tytułem Harry i Meghan, w którym małżeństwo opowiedziało o presji oraz licznych trudnościach, przez które zdecydowali się zrezygnować z wykonywania oficjalnych królewskich obowiązków. Niedługo potem na rynku pojawiła się książka Harry'ego, Ten drugi, w której opisał między innymi najbardziej kontrowersyjne wydarzenia związane z jego życiem jako członek rodziny królewskiej. Król Karol III mimo wszystko postanowił zaprosić swojego syna oraz Meghan Markle na koronację, która odbędzie się w sobotę 6 maja 2023 roku. 

Król Karol III: jest oficjalna data koronacji >>

Zagraniczne media informują, że Harry i Meghan podobno domagają się od króla Karola III miejsc na balkonie Pałacu Buckingham, choć taki przywilej został im wcześniej odebrany po tym, jak przestali wykonywać swoje królewskie obowiązki. Niektórzy członkowie rodziny królewskiej mają być przeciwni prośbie małżonków i obawiają się, że ich obecność na koronacji wywoła zamieszanie i wzbudzi spore kontrowersje.

Harry i Meghan osobiście nie potwierdzili jeszcze swojej obecności na koronacji Karola III. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.