News

Harry Potter: oto najtrudniejszy quiz wiedzy jaki widzieliście! [38 pytań]

Harry Potter: oto najtrudniejszy quiz wiedzy jaki widzieliście! [38 pytań]

fot. Pexels.com

Jesteś mugolem czy jednak czarodziejem prawdziwie czystej krwi? Stworzyliśmy quiz, który sprawdzi czy naprawdę uważnie śledziliście historię Harry’ego Pottera. Przed Wami aż 38 naprawdę trudnych pytań, na które odpowiedzi znają tylko prawdziwi fani sagi J.K. Rowling!

Tak wyglądają polskie auta elektryczne Izera. Lepsze niż Tesla? >>

Harry Potter w telewizji

Trudno w to uwierzyć, ale pierwsza część sagi o młodym czarodzieju została wydana aż 23 lata temu. Książka Harry Potter i Kamień Filozoficzny trafiła na półki angielskich księgarni w 1997 roku, a J.K. Rowling w mgnieniu oka stała się jedną z najbardziej poczytnych i najbogatszych autorek świata. 

Igrzyska Śmierci: powstanie kolejna część filmowej historii! >>

Książki o świecie magii i czarodziejstwa były tłumaczone na kilkadziesiąt języków. Cała seria przygód o Harrym Potterze została wydana w siedmiu bestsellerowych częściach, na których podstawie powstało aż osiem filmów, które biły rekord oglądalności za rekordem. 

Na platformach HBO GO i Netflix są dostępne wszystkie filmy na podstawie powieści J.K. Rowling. 

Taco Hemingway - 30 faktów, których o nim nie wiedzieliście >>

Harry Potter – trudny quiz

Jeżeli sądzisz, że jesteś prawdziwym fanem Harry’ego Pottera to koniecznie sprawdź swoją wiedzę w naszym arcytrudnym quizie. Przed Tobą aż 38 szczegółowych pytań!


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.