News

Igrzyska Śmierci: powstanie kolejna część filmowej historii!

Igrzyska Śmierci: powstanie kolejna część filmowej historii!

Fot. YouTube.com/Movieclips Trailers

Powstaje kolejna część filmowej historii z serii Igrzyska Śmierci! Co już wiadomo o produkcji? Poznajcie szczegóły.

Czarodziejka z Księżyca powraca! Gdzie oglądać kultowy serial? >> 

Igrzyska Śmierci to trylogia science-fiction napisana przez amerykańską pisarkę i scenarzystkę Suzanne Collins. Seria składa się powieści Igrzyska Śmierci, W Pierścieniu Ognia oraz Kosogłos. W Polsce Igrzyska Śmierci ukazały się w 2009 roku.

Powieści Suzanne Collins zostały zekranizowane. W 2012 roku premierę miał film Igrzyska Śmierci w reżyserii Gary’ego Rossa. W obsadzie pojawili się m.in.: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Elizabeth Banks, Liam Hemsworth i Woody Harrelson.

Jesienią 2013 roku w kinach pojawił się film Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia. Ostatnia część została podzielona na dwa fragmenty – Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 i Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2. Pierwszy z nich miał premierę w 2014 roku, a kolejny w 2015 roku. Niedawno pojawiły się informacje, że powstanie prequel Igrzysk Śmierci.

Igrzyska śmierci >> 

Igrzyska Śmierci – Pieśń Ptaków i Węży – prequel

Już jakiś czas temu mówiło się, że Suzanne Collins pracuje nad nową powieścią z serii Igrzyska Śmierci. Książka Pieśń Ptaków i Węży ma ukazać się w maju 2020 roku. Mówi się, że na jej podstawie powstanie film.

Jak donoszą portale, prequel Igrzysk Śmierci, czyli film opowiadający o wydarzeniach przed tymi opisanymi w trylogii, ma być wyreżyserowany przez Francesa Lawrence’a, który współtworzył też pozostałe części filmu. W projekcie biorą udział również producenci Nina Jacobson i Brad Simpson oraz scenarzysta Michael Arndt. 

O czym będzie prequel Igrzysk Śmierci? Jak podaje m.in. serwis Hollywood Reporter, Pieśń Ptaków i Węży skupi się na 18-letnim Coriolanusie Snowie i opowie jego historię przed tym jak stał się despotycznym Panem.

Młody Coriolanus jest przystojny i czarujący. Jego rodzina  przeżywa ciężki czas, ale on dostrzega szansę na zmianę swojego losu, gdy zostanie wybrany na mentora Głodowych Igrzysk (...) - czytamy. 

Kraina Lodu 2: błędy w filmie Disneya. Zauważyliście to? >>

Na razie nie wiadomo kto pojawi się w obsadzie prequelu Igrzysk Śmierci ani kiedy rozpocznie się praca na planie produkcji. Przypomnijmy, że w tej chwili wszystkie tego typu przedsięwzięcia są wstrzymane z powodu pandemii koronawirusa.

Czekacie na kolejną część Igrzysk Śmierci?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you for voting #JenniferLawrence as Best Hero for #Mockingjaypt2 at the @MTV #MovieAwards! 🏆

Post udostępniony przez The Hunger Games (@thehungergames)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Fire is catching." #TheHungerGames

Post udostępniony przez The Hunger Games (@thehungergames)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.