Reklama
placeholder
News

Harry Styles uderzony w twarz na koncercie. Jest wideo

Harry Styles uderzony w twarz na koncercie. Jest wideo

fot. YouTube/Harry Styles/

Reklama
Reklama
placeholder

Harry Styles jest brytyjskim piosenkarzem, który karierę rozpoczynał w zespole One Direction, a obecnie rozwija się solowo. To idol dla wielu fanów z różnych stron świata, który znany jest ze swojej oryginalności i życzliwości. Harry swoimi strojami łamie stereotypy zachęcając społeczność do eksponowania swojej autentyczności, nawet jeśli jego wizerunek niektórym wydaje się kontrowersyjny czy przesadzony. W swoich utworach oraz stylizacjach 29-latek nie boi się podkreślać swojej delikatnej, nazywanej też "kobiecą", strony. W 2020 roku artysta został pierwszym mężczyzną, który znalazł się na okładce czasopisma modowego Vogue.

Harry Styles wystąpił w Polsce 2 lipca na PGE Narodowym w ramach swojej kontynuowanej w 2023 roku trasy koncertowej - Love On Tour.

Taylor Swift: bilety na koncerty w Polsce. Ceny, start sprzedaży >>

Harry Styles uderzony w twarz na koncercie 

9 lipca na jednym z profilów fanów Stylesa na Instagramie pojawił się filmik przedstawiający gwiazdę przechodzącą po scenie podczas jednego z koncertów. Harry podążał przed siebie, gdy nagle na wysokość jego oczu nadleciał jakiś ciężki przedmiot. Na wideo da się zauważyć, z jak dużą siłą i prędkością zmierzał w jego stronę ten obiekt. 29-latek po niespodziewanym uderzeniu schował twarz w dłoniach i uciekł z miejsca zdarzenia. Po jego mimice widać było, że ta sytuacja wytrąciła go z rytmu i spowodowała dużo bólu.

Zobaczcie wideo poniżej:


Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama