Mój profil
News

Harry Styles w Carpool Karaoke Jamesa Cordena!

Harry Styles w Carpool Karaoke Jamesa Cordena!

W związku z akcją #LateLateStyles Harry Styles i James Corden spędzają wspólnie tydzień i przy okazji świetnie się bawią. Pośród różnych akcji, których się podjęli, nie mogło oczywiście zabraknąć Carpool Karaoke!

Jakie hity zaśpiewali Harry i James podczas wspólnej jazdy samochodem? Pojawił się oczywiście przebój „Sign Of The Times” i kolejna piosenka z debiutanckiej płyty Harry’ego „Sweet Creature”. Corden i Styles wykonali również wielki przebój zespołu Outcast „Hey Ya!” i piosenkę Diany Ross i Lionela Richiego „Endless Love”.

Harrry podczas przejażdżki zdradził, że jego mama rozpłakała się, kiedy pierwszy raz posłuchała całej jego solowej płyty i że jemu samemu zdarza się uronić łzę podczas śpiewania piosenki „Sign Of The Times”, ponieważ wywołuje ona niezwykłe emocje.

W trakcie rozmowy pojawił się również temat mody. James stwierdził, że Harry może nosić właściwie wszystko i nadal wyglądać stylowo, a on w tym samym wyglądałby śmiesznie. I oczywiście postanowili to Harry’emu udowodnić! Na koniec ta szalona dwójka postanowiła przećwiczyć swój talent aktorski i odegrała scenkę z filmu „Titanic” :D Musicie to zobaczyć!

 

Zobacz też Carpool Karaoke z 2017 roku z całym zespołem One Direction!

Zobacz też
Komentarze: 0
Aby dodać komentarz Zaloguj