News

Masza Graczykowska w HIGH League. Z kim zawalczy?

Masza Graczykowska w HIGH League. Z kim zawalczy?

fot. Instagram.com/highleague_official

Masza Graczykowska dołączyła do HIGH League. Federacja  ogłosiła jej nazwisko tuż przed HIGH League 4. Z kim zawalczy Masza Graczykowska?

HIGH League 4: karta walk, stream online. Kiedy i gdzie oglądać walki? >> 

Przypomnijmy, że HIGH League 4 odbywa się 17 września 2022 roku w Arenie Gliwice. Walka wieczoru to pojedynek Natsu vs. Lexy Chaplin.

Masza Graczykowska dołącza do HIGH League

W gronie zawodniczek HIGH League znalazła się Masza Graczykowska. Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się walka z jej udziałem, ale bardzo możliwe, że widzowie zobaczą ją już podczas HIGH League 5.

Z kim się zmierzy? Nazwisko przeciwniczki Maszy Graczykowskiej nie jest jeszcze znane – youtuberka czeka na swoją rywalkę.

Część internautów podejrzewa, że Masza Graczykowska na HIGH League będzie walczyć z Fagatą.

Fagata i Stuu zabrali głos na temat związku. Wspomniała też o 'piłkarzu Lecha' >> 

Kilka miesięcy temu Masza Graczykowska opublikowała prywatne rozmowy z Fagatą, w których ta opowiadała o znajomości z bogatym piłkarzem Lecha Poznań. Ze słów Agaty Fąk wynikało, że jej związek ze Stuu był „planem B” i pomysłem na zrobienie kariery.

Fagata walczyła na HIGH League 2 z Lexy Chaplin na początku 2022 roku. W  maju, na Fame MMA 14, jej przeciwniczką była Monika Kociołek. Drugą walkę wygrała. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.