Reklama
placeholder
News

Hilary Duff pokazała zdjęcia z porodu

Hilary Duff pokazała zdjęcia z porodu

Fot. Instagram.com/hilaryduff

Reklama
Reklama
placeholder

Hilary Duff opublikowała bardzo intymny post. Amerykańska aktorka i piosenkarka pokazała na Instagramie zdjęcia z porodu trzeciego dziecka.

Halsey pokazała pierś na okładce płyty. Pozuje z dzieckiem [18+] >>

33-latka po raz kolejny została mamą w marcu 2021 roku. Córka Hilary Duff i muzyka Matthew Koma nazywa się Mae James Bair. Para ma też 3-letnią córkę Banks Violet Bair.

Hilary Duff ma też 9-letniego syna Luca Cruza. Ojcem chłopca jest hokeista Mike Comrie.

Hilary Duff pokazała poród 

Kilka miesięcy po narodzinach najmłodszej pociechy, Hilary Duff udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z porodu domowego. Artystce towarzyszyli m.in. mąż i mama.

Jestem gotowa, żeby podzielić się zdjęciami z dnia urodzin Mae!!! Abym czuła się bezpiecznie podczas porodu i dotarła tam, gdzie potrzebuję, niezbędny był odpowiedni system wsparcia. Idealna ilość przestrzeni, kontrapresji, humoru, bezruchu i ludzi, którzy wspierają moją moc – zaczęła Hilary Duff.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: rozstanie. Wymowny komentarz >>  

Mój mąż to najspokojniejsza kotwica w pokoju, kiedy mam ochotę wspinać się po ścianach, a moja mała Molly była niezwykłą doulą (kimś, kto wspiera w czasie porodu – przyp. red.), która siedziała ze mną, kiedy potrzebowałam ciszy i spokoju. (…) Moja mama była tam, żeby zrobić przekąski i z nerwowym uśmiechem przyglądać się, jak jej dziecko przynosi wnuczkę. Pomogła, kiedy nie mogłam zająć się pozostałymi dziećmi. (…) Wszystkie ręce na pokładzie. Na zawsze. (…) - czytamy dalej.

Hilary Duff podkreśliła, że rola matki to ciężka praca. „Od zajścia w ciążę, przez cesarskie cięcie, poród w szpitalu lub w domu, karmienie piersią (…) i odpowiedzialne wychowywanie tych małych istotek, aby stały się uczciwymi i życzliwymi obywatelami świata”.

Post Hilary Duff ma już prawie 2 miliony polubień.

Hilary Duff pokazała wideo Z PORODU. Przesada? >> 

Większość internautów gratulowała aktorce, m.in. siły i odwagi. Pojawiły się jednak głosy, że gwiazda takich filmów jak Lizzie McGuire czy Historia Kopciuszka pokazała zbyt dużo.

Żadnej prywatności – napisała jedna z osób.

Przypomnijmy, że w 2019 roku Hilary Duff opublikowała film z porodu starszej córki. 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama