News

Hity grane... na domofonie! Hit czy kit?

Hity grane... na domofonie! Hit czy kit?

fot. Wikimedia Commons/Radosław Drożdżowski

Hity grane na domofonie? To możliwe! Pewien YouTuber udowodnił, że swoje ulubione kawałki można zagrać w zasadzie na wszystkim. Zobaczcie naszą listę najlepszych numerów i słuchajcie! ;-) 

Ariana Grande: genialny mix jej hitów od Pentatonix! >> 

YouTuber, który działa w internecie pod pseudonimem WojnarUkF publikował na swoim kanale własne wersje znanych przebojów. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Wojnar swoje covery gra… na domofonie!

Adele jest już po rozwodzie? Ile trwało jej małżeństwo z Polakiem? >> 

W jego repertuarze znalazła się m.in. piosenka z Króla Lwa Miłość Rośnie Wokół Nas, Dancing Queen i Mamma Mia zespołu Abba, Brać – Donatana i Cleo, który duet nagrał z Enejem, a nawet…kawałek Snoop Dogga i hymn Polski! Co ciekawe, powstała też wersja świątecznych kawałków granych na domofonie.

Chociaż oryginalne covery WojnaraUkF-a są już w sieci od kilku lat, nadal mają wiernych fanów. Jego każdy filmik obejrzano kilkadziesiąt tysięcy razy.

Bedoes w filharmonii! Ten występ zaskoczył fanów >> 

Kawałki grane na domofonie publikuje też kanał domOFF/ON. Twórca, który działa pod tą nazwą nagrał już m.in piosenki zespołów Scorpions, Dżem, Whitney Huston, Enej, zespołu Akcent i Imany. 

WojnarUkF i domOFF/ON  na pewno mają wielu wielbicieli… Ciekawe czy są wśród nich ich sąsiedzi. :D

Co myślicie? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj