Reklama
placeholder
News

Ida Nowakowska 3 razy zerwała zaręczyny z mężem. Dlaczego?

Ida Nowakowska 3 razy zerwała zaręczyny z mężem. Dlaczego?

Fot. Instagram.com/idavictoria

Reklama
Reklama
placeholder

Ida Nowakowska trzy razy zerwała zaręczyny z obecnym mężem. Dlaczego? Tancerka ujawniła powody. 

Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone są parą? O co chodzi w tej znajomości? >> 

Ida Nowakowska i Jack Herndon – zaręczyny

Ida Nowakowska jakiś czas temu gościła w programie Taka Jak Ty, gdzie opowiedziała m.in. o swoim związku z Jackiem Herndonem Zdradziła, że po raz pierwszy mąż oświadczył jej się podczas wizyty w Warszawie.

Przyjechał z rodziną, mieli jakąś europejską wyprawę. Sam przybył do Warszawy, żeby mnie odwiedzić. Zrobiło mi się bardzo miło. Oświadczyny były bardzo spontaniczne – mówiła prezenterka.

Relacja pary była dość burzliwa – Ida Nowakowska kila razy zrywała zaręczyny, zanim ostatecznie stanęła na ślubnym kobiercu.

Friz i Wersow podpiszą intercyzę przed ślubem. 'Jest to raczej oczywiste' >> 

Wiele rzeczy zaczęło mnie stresować. Że może tak nie powinno być do końca życia. Zastanawiałam się, czy te zaręczyny nie są za długie. Myśmy byli zaręczeni rok, a to był bardzo zwariowany rok. Potem już tak nie było. Po ślubie stało się łatwiej. Ale to zaręczyny były dla mnie najtrudniejsze – wyjaśniła.

Serwis kobieta.wp przypomina wypowiedź Idy Nowakowskiej dla portalu Pomponik, gdzie 31-latka powiedziała:

Trzy razy zerwałam z Jackiem zaręczyny w 2014 roku. Wszystko było spowodowane odejściem mojego taty oraz dwóch innych ważnych osób. Ciężko było mi się przywiązać do nowej rodziny. Jednak wszystko przezwyciężyliśmy, bo on zawsze walczył. Mówił mi, że nie jest idealny, jednak chce taki dla mnie być. Chciał, bym go nauczyła bycia idealnym. Wiedział, że popełniał błędy, ale wiedział też, że może być dla mnie idealny.

Krzysztof Radzikowski pokazał partnerkę. Rodzinne zdjęcie >>

Ida Nowakowska – pierścionek zaręczynowy

Gwiazda otrzymała od ukochanego aż trzy pierścionki zaręczynowe. Ida Nowakowska zdradziła w programie Taka Jak Ty, że pierwszy z nich był samodzielnie wykonany z drucika. Zachowała go do dzisiaj, ale na co dzień nosi trzeci z zaręczynowych pierścionków.

Przypomnijmy, że Ida Nowakowska i Jack Herndon poznali się w czasie studiów aktorskich na Uniwersytecie Kalifornijskim. W 2015 roku wzięli ślub w Kalifornii, w Los Angeles. 7 maja 2021 roku na świat przyszedł ich syn, Maksymilian Marek.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama