News

Igor Walaszek - kim jest Igo? [wiek, partnerka, dziecko, kariera, piosenki, płyta, Instagram]

Igor Walaszek - kim jest Igo? [wiek, partnerka, dziecko, kariera, piosenki, płyta, Instagram]

fot. Universal Music Polska

Igor Walaszek, znany pod pseudonimem Igo, jest jednym z najpopularniejszych polskich muzyków. Artysta niedawno wydał swoja pierwszą solową płytę. Co warto wiedzieć o jego dotychczasowej karierze muzycznej oraz życiu prywatnym?

sanah – wiek, chłopak, piosenki >>

Igor ''Igo'' Walaszek - wiek

Igor ''Igo'' Walaszek urodził się 16 lipca 1992 roku w Krakowie. W 2022 roku skończył 30 lat. 

Igor ''Igo'' Walaszek - partnerka, dziecko

Igor ''Igo'' Walaszek prywatnie jest w związku z Anną Heleną Gąsiorowską. Para 5 grudnia 2021 roku doczekała się swojego pierwszego dziecka, czyli córki Heleny. 

Igor ''Igo'' Walaszek - kariera, piosenki, Męskie Granie

Igor ''Igo'' Walaszek w 2009 roku wraz ze swoim przyjacielem, Michałem Koncewiczem, założył zespół rockowy o nazwie Clock Machine. Zespół dotychczas wydał 3 albumy o tytułach Greatest Hits, Love oraz Prognozy. Igo kilka lat później postanowił rozwijać swoją karierę i zaczął śpiewać utwory o innym gatunku muzycznym. W związku z tym w 2015 roku rozpoczął współpracę z Kubą Traczem znanym jako Bass Astral, wraz z którym stworzył elektroniczny duet Bass Astral x Igo. Artyści zasłynęli między innymi z coverów piosenek Would oraz It's Only EmotionZa produkcję piosenek Igo od początku 2016 roku odpowiada wytwórnia Iglo Records, którą artysta założył wraz z Filipem Jarzęckim. W 2019 roku lgo po raz pierwszy został członkiem Orkiestry Męskiego Grania i wystąpił u boku Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Organka w piosence Sobie i wam. Rok później Igo również wziął udział w festiwalu, tym razem łącząc siły z Darią Zawiałow i Błażejem Królem w utworze Świt.

Igor ''Igo'' Walaszek - płyta 

W 2022 roku Igor ''Igo'' Walaszek wydał swoją pierwszą solową płytę pod tytułem IGO. W jednym z wywiadów artysta wyznał, że choć album powstawał przez prawie dwa lata, napisanie wszystkich 15 piosenek zajęło mu dwa miesiące. Na płycie znalazły się między innymi utwory pod tytułem Helena, To też o tobie oraz Better be alive.

Wszystkie utwory z płyty IGO są dostępne na Spotify.

Popek: wiek, dzieci, partnerka, prawdziwe nazwisko, Gang Albanii >>

Igor ''Igo'' Walaszek - Instagram

Igor ''Igo'' Walaszek prowadzi swój profil na Instagramie o nazwie @igorwalaszek. Na profilu artysty znajdują się między innymi zdjęcia z koncertów oraz materiały na temat jego pierwszej solowej płyty:

 

Igor ''Igo'' Walaszek - teledyski

Poniżej znajdziecie teledyski do najpopularniejszych piosenek w wykonaniu Igora ''Igo'' Walaszka:

Clock Machine - She's Got it

 

Clock Machine - Kiedy Śnisz 

 

Clock Machine - Spadać i latać

 

BASS ASTRAL x IGO - WOULD 

 

Bass Astral x Igo Orchestra - It's Only Emotion

 

Męskie Granie Orkiestra 2019 - Sobie i wam

 

Męskie Granie Orkiestra 2020 - Świt

IGO - Helena

 

IGO - To też o tobie

 

IGO - Better be alive

 
 

 

 

 

 

 

 
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.