News

Koncert Shakiry: szarpanina na scenie zakończyła się zaskakująco [VIDEO]

Koncert Shakiry: szarpanina na scenie zakończyła się zaskakująco [VIDEO]

screen YouTube.com/The Cheva Radio

Incydenty wtargnięcia na scenę przez fanów czasem się zdarzają i mogą być bardzo niebezpieczne dla gwiazd. Niestety ochrona czasem nie jest w stanie powstrzymać pojedynczych osób, które za wszelką cenę chcą wedrzeć się na scenę.

Fan wtargnął na scenę na koncercie Shakiry!

Taka sytuacja miała miejsce podczas koncertu Shakiry w stolicy Meksyku. Nieznany mężczyzna wtargnął na scenę, podbiegł do Shakiry i dosłownie się na nią rzucił. W jego kierunku natychmiast rzuciło się kilku ochroniarzy, którzy próbowali odciągnąć go od gwiazdy. Jak zachowała się w tej sytuacji Shakira? Jej reakcja zaskoczyła wszystkich!

Shakira nie tylko nie wystraszyła się mężczyzny, ale przeciwnie - powitała go z otwartymi ramionami. Kiedy ochrona posczas szarpaniny próbowała odciągnąć mężczyznę od gwiazdy, Shakira nie pozwoliła im na to. Chłopak zdążył uściskać gwiazdę i zrobić sobie z nią selfie (które zresztą później trafiło do sieci). Dopiero wtedy ochrona sprowadziła go ze sceny. Na profilu chłopaka znajduje się też zdjęcie z Shakirą sprzed kilku lat. Wygląda na to, że to nie była jego pierwsza próba uzyskania selfie :)

Oto dowód na to, że Shakira jest absolutnie najsympatyczniejszą osobą na świecie <3 Zobaczcie, jak wyglądała ta sytuacja!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj