News

Kim jest 17-letni Issam Alnajjar, autor Hadal Ahbek – wiralowego hitu 2021?

Kim jest 17-letni Issam Alnajjar, autor Hadal Ahbek – wiralowego hitu 2021?

Fot. Instagram.com/issamalnajjar

Kim jest 17-letni Issam Alnajjar, autor Hadal Ahbek, piosenki, która jest hitem 2021 roku? Zobaczcie co wiemy o wokaliście!

Dawid Kwiatkowski – Bez Ciebie. Nowy klip z Maffashion! WIDEO >> 

Issam Alnajjar – Hadal Ahbek

Nie tak dawno Issam Alnajjar zaprezentował swój debiutancki singiel Hadal Ahbek. Młody artysta udostępnił fragment piosenki na Instagramie, a utwór bardzo szybko stał się przebojem. W ciągu jednej nocy Issam zgromadził ponad 10 tysięcy obserwujących i 12 tysięcy wyświetleń.

Issam Alnajjar postanowił zrobić challenge na TikToku, a to sprawiło, że jego singiel zdobył fanów na całym świecie. Od czasu wydania, Hadal Ahbek ma już ponad 15 milionów streamów w Spotify i pierwsze miejsca na listach przebojów Spotify, w tym szczyt Polska Viral 50. Na samym TikToku klip dźwiękowy odtworzono blisko 320 milionów razy. Z kolei koncertowy teledysk ma ponad 30 milionów wyświetleń.

To niesamowite, jak możesz rozumieć muzykę na własne sposoby. Za każdym razem, gdy widzę komentarz „Nie mam pojęcia, o czym on śpiewa, ale naprawdę mi się to podoba”, czuję wzruszenie. To nie zdarza się często artystom pochodzącym z Jordanii czy innych krajów Bliskiego Wschodu. Jestem zaszczycony. Chcę, by muzyka arabska stała się światowa – mówił poruszony Issam Alnajjar.

Margaret i Natalia Szroeder w sukniach ślubnych! 'Z Małżonką przedstawiamy SOLD OUT' >> 

Hadal Ahbek to w wolnym tłumaczeniu: Wciąż będę cię kochał.  W niezwykle pozytywnym utworze usłyszycie wpływy folkowe i popowe.

Issam Alnajjar – kim jest?

Issam Alnajjar jest nie tylko wokalistą, lecz także kompozytorem i gitarzystą. Pochodzi z Jordanii.

17-latka szukajcie na Instagramie @issamalnajjar. Już wiosną 2021 artysta ma zaprezentować muzyczne nowości!

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.