News

Iza z Królowych Życia miała wypadek! „Otarłam się o śmierć”

Iza z Królowych Życia miała wypadek! „Otarłam się o śmierć”

fot. instagram.com/justuniquebyisabel

Iza występująca w popularnym programie Królowe Życia miała wypadek! Otarłam się o śmierć – podpisała zdjęcie rozbitego samochodu. Co się stało?

Lexy Chaplin była zakochana w Marcinie Dubielu! Dlaczego nie są razem? >>

Iza z Królowych Życia - wypadek

Izabela Macudzińska stała się rozpoznawalna dzięki programowi Królowe Życia. Celebrytka prowadzi butik i wraz z mężem wychowuje córkę.

Niedawno Iza opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie rozbitego samochodu i poinformowała, że uczestniczyła w wypadku samochodowym.

Roztrzęsiona celebrytka opisała odczucia, które towarzyszą jej od kilku dni.

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić bo psychicznie byłam wrakiem człowieka. W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie, każdą minutę, każdą sekundę . To ze otarłam się o śmierć, o swoje życie pokazało mi ze jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam. Przemęczenie, stresy, wzięły górę i tak to się skończyło. Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała . Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną bo innego wyjaśnienia nie mam na to. Wiem jednak jedno życie jest zbyt krótkie aby przejmować się pierdołami aby wiecznie żyć w biegu. Czasem trzeba zwolnić i cieszyć się tym co jest w danej chwili , bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzień. Dziękuje moim bliskim ze w tych dniach byli i są ze mną za ich wsparcie. To kochani ku przestrodze dla innych może to da niektórym do myślenia tak jak mi dało  - napisała.

Osoby, które obserwują Izę były dosyć sceptyczne względem wydarzenia, które opisała celebrytka.

Miałam wypadek i musiałam zrobić zdj zeby wstawić na insta. Żenada

Ciekawe co było przyczyną wbicia się w słup? Nadmierna prędkość i lekceważenie sobie przepisów ruchu drogowego....

Szyba nie zbita, poduszki nie wyskoczyły. Już tak nie przeginaj, poza tym nie ma czym się chwalic

Bóg czuwa Iza Bóg. Warto pomyśleć o sferę duchowa a nie gnać za pieniędzmi

Ogólnie współczuje, bo nawet mała stłuczka to strach. Ale trochę dla mnie jest to na siłę pokazywane, tak jak np ramię na każdym story, gdzie widać ślad po pasie bezpieczeństwa i akurat "przypadkiem" pokazujesz je na każdym ujęciu :) tak jak piszesz, zwolnij, odpocznij i przestań żyć mediami.

Najważniejsze, że wciąż tu jesteś

Karolina Pisarek znowu jest singielką. Modelka i Jaime Camara nie są już razem >>

Na szczęście Izie nic się nie stało.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani 2 dni temu miałam wypadek samochodowy nie byłam w stanie wcześniej o tym mówić bo psychicznie byłam wrakiem człowieka . W takich chwilach człowiek przewartościowuje całe swoje życie każda minutę każda sekundę . To ze otarłam się o smierć o swoje życie pokazało mi ze jeszcze bardziej doceniam wszystko co mam i kogo mam . Przemeczenie, stresy , wzięły góre i tak to się skończyło . Wyszłam z tego nie wiem jakim cudem, trochę poobijana ale cała . Coś lub ktoś chyba czuwa nade mną bo innego wyjaśnienia nie mam na to . Wiem jednak jedno życie jest zbyt krótkie aby przejmować się pierdołami aby wiecznie żyć w biegu . Czasem trzeba zwolnić i cieszyć się tym co jest w danej chwili , bo nie wiadomo co przyniesie nam następny dzień . Dziękuje moim bliskim ze w tych dniach byli i są ze mną za ich wsparcie ❤️to kochani ku przestrodze dla innych może to da niektórym do myślenia tak jak mi dało ❤️

Post udostępniony przez Izabela Macudzinska (@justuniquebyisabel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Udanego weekendu kochani

Post udostępniony przez Izabela Macudzinska (@justuniquebyisabel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥰 może i słońca brak 🤷‍♀️ ale ja już gotowa na nie jestem 🤷‍♀️a co tam 🤪

Post udostępniony przez Izabela Macudzinska (@justuniquebyisabel)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello kochani ❤️

Post udostępniony przez Izabela Macudzinska (@justuniquebyisabel)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj