News

Jacek Ochman – pogrzeb. Szczegóły pochówku byłego partnera Sylwii Bomby

Jacek Ochman – pogrzeb. Szczegóły pochówku byłego partnera Sylwii Bomby

fot. Instagram.com/sylwiabomba

Jacek Ochman zmarł 26 lipca 2022 roku. Były partner Sylwii Bomby i ojciec jej dziecka miał 51 lat. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Jacka Ochmana?

Sylwia Bomba potwierdziła śmierć Jacka Ochmana. Opublikowała poruszający wpis >> 

Jacek Ochman w latach 2016-2021 był prezesem Znicza Pruszków. Był też działaczem Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Szczegóły ostatniego pożegnania Jacka Ochmana przekazali na Facebooku przedstawiciele klubu Znicz Pruszków.

Jacek Ochman – pogrzeb byłego partnera Sylwii Bomby

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą świętą 10 sierpnia 2022 roku o godzinie 12.00 w Kościele św. Izydora w Markach. Po mszy nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz miejscowy.

Jacek Ochman miał córki i syna. Ze związku z Sylwią Bombą w 2018 roku doczekał się córki Antoniny. W lipcu 2021 roku gwiazda programu Gogglebox. Przed Telewizorem ogłosiła, że rozstała się z Jackiem Ochmanem.

'Brazylijski Hulk' nie żyje. Zmarł w swoje urodziny >>

Jakiś czas temu Sylwia Bomba ujawniła na Instagramie, że po konsultacji z psychologiem nie zdecydowała się powiedzieć na razie córce, że jej ojciec nie żyje. Sylwia Bomba pojawi się na pogrzebie w imieniu dziewczynki.

Jacek Ochman – przyczyna śmierci byłego partnera Sylwii Bomby

Kiedy media obiegła wiadomość o odejściu Jacka Ochmana podawano, że mężczyzna prawdopodobnie przegrał z nałogiem. Portal Pudelek cytował informatora, który mówił, że Jacek Ochman od wielu lat walczył z alkoholizmem.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.