News

Jak Poślubić Milionera? - piosenka z filmu będzie hitem? Posłuchaj

Jak Poślubić Milionera? - piosenka z filmu będzie hitem? Posłuchaj

Fot. YouTube.com/HeliosPolska

Piosenka z filmu Jak Poślubić Milionera? będzie hitem? Posłuchajcie singla i dajcie znać co myślicie o tym kawałku.

Kraina Lodu 2 – nastolatki z maczetami wtargnęły do kina >> 

Jak Poślubić Milionera? – opis filmu, premiera, obsada

Jak Poślubić Milionera? to komedia romantyczna, której reżyserem jest Filip Zylber. Zylber ma na swoim koncie pracę m.in. przy takich filmach i serialach jak Serce Nie Sługa, Po Prostu Przyjaźń, Prawo Agaty czy Na Wspólnej.

O czym jest Jak Poślubić Milionera?

To komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki. Oczywiście, jeśli przy okazji okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na wszystkich mężczyzn? Co można, a czego absolutnie nie wolno robić na pierwszej randce? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? – czytamy w opisie dystrybutora.

W filmie Jak Poślubić Milionera? wystąpili m.in.: Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Małgorzata Foremniak, Anita Sokołowska, Mikołaj Roznerski, Julia Wieniawa i Justyna Steczkowska. Film będziecie mogli obejrzeć w kinach od 29 listopada.

Jak poślubić milionera - Justyna Steczkowska w filmie. Pierwsze zdjęcia >> 

Jak Poślubić Milionera? – piosenka z filmu

Piosenką, która promuje film Jak Poślubić Milionera? jest utwór Głowę Noś do Góry, który zespół Pectus nagrał w duecie z Kasią Cerekwicką. Muzykę do singla skomponował lider zespołu Pectus – Tomasz Szczepanik. Słowa napisał Wojciech Młynarski.

Kawałek Głowę Noś do Góry znajdziecie w serwisach streamingowych oraz na najnowszej płycie zespołu Pectus – Kobiety/Wojciech Młynarski. Krążek trafił do sklepów 8 listopada 2019 roku.

Pójdziecie do kina na film Jak Poślubić Milionera?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj