Reklama
placeholder
News

Jake Paul jest w Polsce. Co youtuber robi w naszym kraju?

Jake Paul jest w Polsce. Co youtuber robi w naszym kraju?

fot. Twitter: @jakepaul

Reklama
Reklama
placeholder

Jake Paul przyjechał do Polski. Wiadomo, co jest powodem jego wizyty.

Budda, Natsu i Boxdel kręcą film o… influencerach. Co o nim wiadomo? >>

Jake Paul w Polsce - powód wizyty

Jake Paul zwrócił uwagę polskich internautów po tym, jak pod koniec sierpnia 2023 roku zaczął publikować na swoim profilu na Twitterze wpisy w języku polskim. Amerykański youtuber, którego obecnie śledzi w mediach społecznościowych aż 60 milionów obserwujących, początkowo nie zdradził, co jest powodem jego wizyty w naszym kraju. Niektórzy internauci zaczęli spekulować, że Jake Paul przyjechał do Polski, aby wziąć udział w Fame MMA, po tym, jak w jednym z wpisów napisał: ''Wielki czas walki''.

Jake Paul jest nie tylko youtuberem, ale też zawodowym sportowcem, który niedawno zajął 46. miejsce na liście najlepiej zarabiających sportowcem na świecie według magazynu Forbes. W 2022 roku sportowiec podobno zarobił za walki aż 38 milionów dolarów. 6 sierpnia 2023 roku Jake Paul wziął udział w zawodach w Dallas i wygrał walkę z Natem Diazem. Wcześniej pokonał przeciwników takich jak Anderson Silva czy Tyron Woodley. 

Nowy filmik Seleny Gomez nawiązuje do potencjalnego rozwodu Justina i Hailey Bieber? >>

Okazuje się, że powodem wizyty Jake'a Paula w Polsce rzeczywiście jest walka. Nie chodzi jednak o jego udział w Fame MMA, a o walkę pomiędzy Ołeksandrem Usykiem a Danielem Dubois, która odbędzie się w sobotę 26 sierpnia 2023 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu o godzinie 23:00. Jake Paul dostał zaproszenie na stadion i będzie miał okazję zobaczyć pojedynek na żywo. 

Jake Paul potwierdził swoją obecność na walce w jednym z filmików, którym podzielił się na swoim profilu na Twitterze. Sportowiec zaskoczył wielu internautów, wyznając, że sam pochodzi z Polski:

Polska. Jesteśmy na miejscu. Usyk vs Dubois – jutro wieczorem. Jestem taki podekscytowany. Wreszcie jestem w domu. Wielu z Was nie wie, że jestem Polakiem.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama