News

Jaki prezent dla niej na Walentynki 2019?

Jaki prezent dla niej na Walentynki 2019?

Prezent dla niej na Walentynki to co roku tak przyjemność, jak kłopot. Miliony mężczyzn na całym świecie staje przed dylematem czy tradycyjna bombonierka i czekoladki będą ok? Czy raczej pójść w stronę oryginalności, a może zupełnie ją zaskoczyć i zrobić coś samemu? Prawdopodobnie każda opcja jest dobra, najważniejsze, żeby prezent był od serca. Nie mniej wychodząc Wam na przeciw postanowiliśmy pomóc! Poniżej znajdziecie 4FUN-owe TOP 10 prezentów dla niej na Walentynki 2019!

Najlepsza playlista Walentynkowa >>

Walentynki 2019 dla niej – klasycznie

Bezpieczne klasyki są zawsze w cenie! Może nie będzie mega zaskoczona, ale na 100% szczęśliwa, a to chyba najważniejsze!

Bombonierka i róże - to bezpieczna klasyka, która zawsze się sprawdzi, nie tylko w Walentynki ;)

Bielizna - to kolejny strzał w dziesiątkę na każdą okazję.

Biżuteria - jaka kobieta się nie ucieszy z pięknych błyskotek? Tylko lepiej dobrze wiedzieć co ona tak naprawdę lubi i jaki ma rozmiar palca!

Walentynki 2019 dla niej - coś nowego

Mamy dla Was kilka propozycji, które nie pojawiają się w klasycznych zestawieniach tego typu, a naszym zdaniem mogą ją pozytywnie zaskoczyć.

Świeca zapachowa - bardzo popularne w ostatnich latach są świece zapachowe. Np. takie z drewnianymi knotami, które przyjemniej trzeszczą jak subtelny kominek, albo świece balsamiczne wykonane z wosków naturalnych, którymi po rozgrzaniu można pielęgnować ciało. Na przykład zrobić jej masaż :)

Poduszka - okazuje się, że w tym roku hitem są poduszki Walentynkowe z miłosnym wierszykiem, albo komplety poduszeczek dla niej i dla niego.

Zestaw koszulek - a może zestaw miłosnych koszulek dla niej i dla ciebie? Czy to nie romantyczne? :)

Walentynki 2019 dla niej - gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne to bardzo pojemna kategoria, ale warto ją wziąć pod uwagę. Każdy facet najlepiej zna swoja kobietę i wie czy będzie się czuła swobodnie otrzymując tego typu prezent. Czy uda się trafić w punkt z wyborem? Pewności nie ma, ale chyba warto zaryzykować. W końcu Walentynki to święto miłości, a taki prezent ostatecznie sprawi przyjemność obu stronom. To jedna z tych okazji kiedy można mieć ciastko i zjeść ciastko :)

Kajdanki z futerkiem - zwane też obrączkami miłości. To propozycja drobiny grzesznej miłości w sypialni. Prezent dość odważny, ale jeśli sie zna swoją partnerkę to mozna sobie pozwolić na nieco pikanterii. 

Gra erotyczna - jest całe mnóstwo gier erotycznych. Planszowe, karciane, kości, a nawet zręcznościowe. To doskonały prezent, który powinien spodobać się obu stronom.

Walentynki 2019 dla niej - DIY

Prezent DIY, czyli „Do It Yourself” są to prezenty wykonane własnoręcznie. Czy taki podarek nie będzie największym dowodem miłości?

DIY – cóż ta kategoria jest naszą przedostatnią propozycją Walentynkową. Może to nie do końca konkretny prezent, ale umówmy się. Nie bez powodu nazywa się Do It Yourself 😊 Możesz zrobić słoik zawierający 365 karteczek, a na każdej inny powód, dla którego ją kochasz. Brzmi na niezłe wyzwanie, ale nie martw się, jak zabraknie Ci powodów to internet pomoże! Możesz też na grupie albo forum, na którym jesteś poprosić ludzi rozsianych po całym świecie, żeby zrobili sobie zdjęcie z kartką, a na niej napisem "Nawet na Islandii wiedzą, że Janusz kocha Grażynkę!" (oczywiście z Waszymi imionami). Laurka z takich zdjęć z całego świata to będzie całkiem niezła sprawa! To tylko dwie inspiracje, ale ogranicza Was wyłącznie wyobraźnia! 

Walentynki 2019 dla niej – ostatnia szansa

Nasza ostatnia propozycja to taki powiedzmy bardziej lifehack niż prezent. Jeśli obudziłeś się z ręką w nocniku, prezentu nie masz, bombonierka wydaje się nudna, masz dwie lewe ręce i samemu nic nie zrobisz, świece zapachowe cię drażnią, a gadżety erotyczne to nie Twoja bajka. Wejdź do serwisu aukcyjnego, każdy ma zakładkę dedykowaną prezentom Walentynkowym, Zaznaczcie swoje miasto, bo na wysyłkę czasu już nie ma i szukajcie inspiracji. Gwarantujemy, że coś znajdziecie 😊

Wygraj podwójny bilet na koncert Nicki Minaj >>

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj